Китайська мозаїка - це продукція одного з провідних виробників різних типів і видів мозаїки.

На сьогоднішній день будь-яка людина має уявлення, що таке мозаїка. Відомо, що мозаїка це не тільки вид декоративно-прикладного мистецтва, а й відмінне поєднання з більшістю сучасних матеріалів, використовуваних для оформлення інтер'єрів. Дуже великий вибір кольорів і матеріалів дозволить вам створити неповторний дизайн не тільки ванної кімнати, але і іншого приміщення будинку. Високий опір ковзанню і морозостійкість дозволяє використовувати цю мозаїку для облицювання басейну і фонтану, і на фасадах будинку, оформляють декоровані бордюри, карнизи, доповнюють арки, поверхні з нестандартною геометрією, а також сходи, сходи, колони, сауни, ванні і туалетні кімнати.
Важливим з напрямків діяльності компанії є виробництво різних типів мозаїки.
Скляну китайську мозаїку відрізняє неповторна чистота кольору,
висока якість полірування і ідеальна точність огранки, яка підсилює блиск і гру світла.
За допомогою найсучасніших технологій проводиться металева мозаїка, а також матеріал, що повторює золото і платину. Це дозволяє декорувати інтер'єри різних стилів, в яких унікальність буде підкреслювати саме   китайська мозаїка.
Також Китайська мозаїка пропонує широкий вибір розкішних панно, виготовлених з мозаїки різних типів: «кам'яна» мозаїка, що поєднується з металевою і зі смальтою, може бути декорована дорогоцінними перламутровими вставками і навіть шматочками з натурального дерева. В даний час дуже велику популярність почала завойовувати мозаїка з натурального перламутру. Крім цього китайська мозаїка буває виконана як в одноколірному варіанті, так і в змішаних кольорах з ефектними візерунками.