Іспанська фабрика L'Antic Colonial

входить в концерн Porcelanosa Grupo. Фабрика L'Antic Colonial з'явилася на світ в 1999 році, орієнтуючись на покупців з підвищеними вимогами до вибору матеріалу. L Antic Colonial - це фабрика, яка з тонким почуттям використовує форми, створені природою. Її вироби - це плитка з натурального каменю вражаючою ручної роботи.

LAC завжди була особливою торговою маркою, виділяючись своєю ексклюзивною продукцією з натуральних матеріалів: теракоти, сланцю і мармуру, з состаренной обробкою, сатинованій або полірованої, з нескінченним різноманітністю форматів. Все що випускаються аксесуари, умивальні раковини, стільниці та мозаїки дозволяють виконувати комплексні проекти, в яких зберігається особлива теплота виготовлених вручну виробів.

Фабрика виробляє плитку з натурального каменю, який видобувається в кар'єрах Іспанії, Туреччини, Китаю та Бразилії. Кожен вид каменю проходить свою особливу обробку, мармурові плити захищаються, наприклад, унікальним покриттям bioprot, якому не страшна волога і забруднення.

Мозаїчні колекції L'antic Colonial

високо оцінені архітекторами і дизайнерами елітних інтер'єрів.