Фабрика Paradyz була заснована в кінці 80-х років минулого століття. Протягом всього часу існування фабрики накопичився великий досвід у виробництві керамічної плитки, мозаїки і керамограніта. При введенні новаторських технологій на заводах Paradyz відповідають найвищим світовим стандартам за якістю, а також є екологічно чистим матеріалом. Вся продукція фабрики Paradyz проводиться на високотехнологічному обладнанні з високоякісного матеріалу під пильною увагою виробника і тому вся продукція виробляється тільки вищого класу.
Мозаїка і керамічна плитка фабрики Paradyz може використовуватися в різних приміщеннях: ванних кімнатах, кухнях і інших приміщеннях, як внутрішніх так і зовнішніх. Плитка фабрики Paradyz представлена на нашому ринку у великій кількості цікавих і оригінальних колекцій, які були розроблені провідними дизайнерами Польщі.
Завдяки такому матеріалу як мозаїка можна вирішити дуже складні і специфічні дизайнерські проекти. Багато приміщень мають нестандартні або напівкруглі форми, де простіше використовувати мозаїку, яка добре поєднується з керамічною плиткою і створює дуже гарний дизайн інтер'єру. Застосування мозаїки може перетворити навіть дуже маленьке приміщення. Мозаїка складається з дрібних елементів і тому може створити і передати абсолютно нове сприйняття простору в приміщенні. Вона більш точно може передати колірну гамму і її переходи від темного до самого світлого, а також надати візуально обсяг. Оздоблення мозаїкою може привнести родзинку в ваш інтер'єр і надати нове бачення відомим предметам.