Мозаїка Topwell Stone - це один з цікавого і чудового виду мистецтва. З давніх часів мозаїка використовувалася для створення картин, панно, нею облицьовували стіни в храмах, чудових за своєю красою палацах.
Існують різні види мозаїки: з натурального каменю, скляний і керамічний. Мозаїка Topwell Stone є одним з популярних матеріалів для оздоблення інтер'єрів. Тому мозаїка має високі технічні характеристики і до того ж вона є екологічно чистим продуктом. Мозаїка має велику колірну гамму і її можна використовувати для обробки будь-якій поверхні.
У нашому сучасному світі - мозаїка прекрасно служить оздоблювальним матеріалом, відмінно переносить вологу, а також і холодне середовище.
Мозаїка - геніальна знахідка для кухні, житлових і громадських приміщень. Мозаїка Topwell Stone таїть в собі вражаючі можливості, що дозволяють додати індивідуальність і елегантність громадських приміщень, готелям і ресторанам або ж збагатити фарбами кухню і житлові приміщення в приватних квартирах.
Від мікро до макро: свобода поєднання дрібних елементів мозаїки з великими керамічними плитами. До кожної створюваної мозаїки Topwell Stone можна завжди підібрати і плитку великого формату, яка відмінно буде з нею поєднуватися при укладанні на стіни.