Ceramicas Aparici має багаторічний досвід у виробництві облицювальної (настінної) і плитки для підлоги. Рішучу ставку компанія робить на інноваційні технології. Плитка Aparici завжди найвищої якості.
Завдяки увазі і вимогливості до відбору матеріалів, а також максимальний контроль над усіма виробничими процесами фабрика Aparici стала однією з провідних компаній отраслі.В складі підприємства Ceramicas Aparici цілих три вузькопрофільних фабриками (одна виробляє облицювальну плитку, інша фабрика - підлогову плитку і остання -
керамограніт). Загальною площею виробничих приміщень більше 280.000 м2. Всі фабрики оснащені найсучаснішим і передовим технологічним обладнанням з повністю автоматизованими системами по управління для кожної зі стадій процесу виробництва: пресування, глазурования, випалу, сортування. Організація випуску продукції, в основі якої лежать такі поняття, як висока якість, іннваціонние технології і праця, забезпечила різке зростання виробництва керамічної плитки, яка на сьогоднішній момент перевищує 14.500.000 м2 плитки в рік. Що говорить про великий потенціал і життєздатності Ceramicas Aparici.
Компанія робить також ставку на екологічність і безпеку виробництва. Все обладнання містить ефективні
системи селективного збору відходів виробництва. Це величезний внесок в охорону навколишнього середовища і в сталий розвиток компанії.

У нас Ви можете придбати керамічну плитка Апарічі, керамограніт Апарічі зі складу в Києві, Одесі та інших міст. Ми доставимо Вам замовлення за кілька днів якщо це керамічна плитка Aparici є в наявності, або Ви можете купити плитку Aparici під замовлення з фабрики.