Плитка для підлоги Topcer

Порівняно молода португальська компанія TopCer розпочала свою діяльність в 1992 році. Спеціалізоване це успішно розвивається на виготовленні керамограніта, пофарбованого по всій товщині. Застосування сучасних технологій і інвестиції в розвинуті компанії дозволили за невеликий період збільшити виробничу потужність, і на сьогоднішній день компанія випускає близько 700000м2 плитки в рік. Продукція TopCer відрізняється високою якістю і приваблива естетично, про що свідчить безліч проектів, реалізованих в таких країнах як Канада, Ізраїль, Іспранія, Швеція. Більше 90% виробленої керамічної плитки TOP CER експортує.
Плитка TOPCER не схожа на продукцію будь-якої іншої фабрики. Фахівці компанії реалізували найсміливіші фантазії і розробили безліч колекцій, що відрізняються кольором, фактурою, форматом.
На особливу увагу заслуговують колекції в вікторіанському стилі, такі як Paris, Inver London, Octagon, Belfast, Richmond Black, Inver Jeddah, Guliford, Alaska, Abu Dhabi, Amsterdam, Aveiro, Anchorage. Ці популярні мозаїчні підлоги гарні і не складні в укладанні, вони поставляються на сітці. Застосовуючи різні варіанти укладання, можна отримати розкішний, яскравий, неповторний підлогу. Особливо привабливою пропозицією є Top Cer Octogon, це преміальний продукт за демократичну ціну.
Плитка TopCer - це цікаві дизайнерські рішення і висока якість продукту!