Плитка для підлоги Venis

Під іспанським брендом Venis була заснована фабрика в 80-х роках минулого століття, яка є дочірнім підприємством концерну Porcelanosa Grupo. Було прийнято рішення про створення і запуску окремої лінії по виробництву керамічної плитки великого розміру, керамограніта різного виду і формату, керамогранітна плитка з імітацією паркетної дошки, а також великий асортимент елементів декору. Фабрика Venis випускає керамічну плитку в стилі під старовину і в сучасному стилі, при їх виготовленні застосовують найсучасніше обладнання та новітні технології. Продукція, що випускається Venis за якістю - дуже висока і безпечне по екологічності для людини, тому виготовлення продукції строго контролюється фахівцями у відповідності з усіма нормами і вимогами європейського ринку керамічної плитки.
Іспанську фабрику Venis на сьогоднішній день знають і люблять у всьому світі, яка має велику кількість колекцій. Ви можете дуже легко підібрати плитку для створення стилю будь-якого інтер'єру, як класика так і сучасний стиль. Продукція фабрики Venis відрізняється величезним розмаїттям декорованих елементів, завдяки цьому Ви можете створити індивідуальний інтер'єр вашого будинку або офісу.
Плитка Venis володіє справжньою європейською якістю і за доступними цінами, тому користується великим успіхом у більшості покупців.