Настільні лампи Chors

Chors

 

Chors - сучасний польський виробник освітлення. Як відомо освітлення впливає на нас і наше оточення. Він впливає на наш настрій і є важливим елементом інтер'єру. Компанія Chors вибрала собі за мету створити лампи, які випромінюють світло, схожий на сонячний, і, отже, забезпечують здорове і комфортне освітлення. Chors - це гарантія якості матеріалів, точності конструкції, союзу функціональності і дизайн продуктів.

 

Настільні світильники Chors

 

Дизайн-студія Chors залучає до роботи кращих дизайнерів, тому що усвідомлює цінність естетики. В результаті всі світильники Chors візуально привабливі і унікальні. Більш того, Chors намагаються включити якомога більше функцій в кожен проект світильника, наприклад забезпечують вибір кольору світла і технології затемнення, щоб одночасно отримати сфокусований або загальний динамічний світ. Дизайнери Chors постійно шукають нові рішення і працюють над новими світильниками, які підкреслять характер інтер'єру і ще краще збережуть високу якість світла.

 

Настільні лампи Chors

 

Chors створює освітлення, яке підтримує високі параметри продуктивності протягом всього терміну служби і використовує сировину, фарби і компоненти без будь-яких шкідливих речовин, які негативно впливають на наше здоров'я і навколишнє середовище. Світильники Chors доступні до замовлення в трьох основних кольорах світла: теплий білий, білий і холодний. Chors створює їх за допомогою технології передачі кольору CRI≥95, але в першу чергу за допомогою технології LED-освітлення Sunlike. Це новітній тип світлодіода, що дозволяє зберігати повний спектр сонячного світла. Також в проектах Chors застосовується три основних типи діммірованія: TRIAC, DALI 2 і Push.

 

Настільні LED-світильники Chors

 

Останні інновації в області світлодіодних джерел світла надихнуло компанію Chors на розробку світильників, що пропонують можливості зміни середовища, в якій вони використовуються. Хороший тому приклад - світильники Chors із змінним кутом освітлення. Завдяки скляній лінзі, вміщеній в спеціальне кільце, що обертається, можна обрамити світлом вибрані об'єкти навіть після установки світильника. Дія повороту плавне, а регулювання кадрування нагадує настройку різкості об'єктива камери. Якісний об'єктив пом'якшує світло і запобігає його спотворення, а матова частина поруч з діодом знижує ефект відблисків. В асортименті товарів Chors є світильники, що дозволяють регулювати кут освітлення на 15 і 40 градусів або від 15 до 60 градусів, що дає широкий спектр можливостей зробити промінь світла для задоволення індивідуальних потреб користувача.