TK Lighting - це молода фірма, яка за дуже короткий час була визнана на польському ринку і за кордоном. Засновник компанії, Томаш Кривульт, захоплений освітленням, для якого це не просто робота, а натхнення і хобі. Після багатьох років роботи в освітлювальної сфері, він зважився випробувати свої сили і здійснити свою мрію.

Компанія була заснована в 2013 році і продовжує стрімко развиваеться, реалізовуючи проекти з урахуванням потреб польських та іноземних клієнтів.
Компанія співпрацює з великими польськими мережами. Також продукти представлені на східному ринку в Росії, Білорусії та Україні, на західному ринку в Німеччині, Бельгії, Франції та Голандії, у клієнтів з південної Європи і Прибалтики.
При виробництві використовуються виключно польські матеріали найвищої якості. Компанія може похвалитися широким асортиментом різноманітних абажурів, щоб задовольнити потреби всіх клієнтів. Наприклад, запрошуємо Вас ознайомитися з серіями GALA NEW або RELAX.
Фірма пропонує широкий вибір ламп класичного і сучасного стилю, лампи в стилі лофт, а так само різноманітний вибір дитячих світильників.