Паркет

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Дерев'яний паркет: мода і традиції


Прекрасна стать не тільки підкреслює домашній затишок або розкіш громадського закладу, він демонструє гостям смаки і переваги господаря. Якщо ви любите класику, купити паркет в Києві від італійських майстрів буде хорошим вибором. Бракує коштів? У каталозі «СантехІмпорт» є дивовижні альтернативні рішення як від українських виробників, так і від міжнародних брендів.


Дошки для підлогового покриття випускають з урахуванням найдрібніших нюансів, щоб паркет після укладання не втратив первозданної краси. Замовляти чи в комплекті лак, віск, масло, обійтися мастикою? Вивчіть досвід професіоналів.


Дошка для паркетного статі повинна бути готовою до укладання або необробленої?


Окремі види паркету ще на фабриці готують до укладання: полірують, шліфують, покривають лаком. Багато клієнтів вважають цей варіант зручним, адже досить зібрати підлогу на місці і відразу ж заселятися.


Однак готовий паркет для підлоги представляє певну небезпеку. Верхні шари, вощені і лакові покриття паркетної дошки досить уразливі при транспортуванні і під час проведення робіт. Три ключових ризику:


 • підвищений ризик пошкодження при монтажі;
 • в разі появи дефектів підлогу все одно потрібно циклювати, щоб усунути нерівності;
 • навіть у лакованого полотна стики будуть беззахисними перед вологою.

Професіонал без праці обійде незручні моменти. Новачкові в ремонті або дизайні краще вибрати простий паркет: дошка і матеріали для наступного доведення інтер'єру до розуму. Придивіться до розпилу, уточніть дані:


 • тангенціальний розпил виглядає несподівано з-за хвилястого візерунка підлогових покриттів;
 • радіальний зріз складається з прямих ліній, більш волого, зносостійкий, тримає форму при високих навантаженнях.

Будете практичними або гонитва за естетичною привабливістю? Врахуйте, що ціна на паркетну дошку в Україні залежить і від породи дерева. За візуальною складовою виділяють:


 • світлі;
 • темні;
 • традиційні.

Модрина, сосна, бук освітлити будь-яке приміщення, зате соковиті відтінки горіха і червоного дерева зроблять приміщення більш солідним. Груша і вишня зберігають нейтралітет, а відтінок деяких порід можна точно керувати за допомогою правильного освітлення. Включили люстру або перейшли в інший кут, і ваш паркетна підлога тут же перетворився! Банкетний або конференц-зал стане цікавішим, живим. Міняйте інтер'єр за допомогою декоративних перестановок або необтяжливо косметичного ремонту.


Які паркетні підлоги сьогодні популярні?


Різновидів паркету - маса, дизайнерські майстерні і великі фабрики щорічно випускають новинки. За рахунок механічної і лазерного різання фахівці створюють оригінальний візерунок, випускають планки різної форми. Порода дерева, природний малюнок в поєднанні з різьбленням породжує індивідуальне твір мистецтва, яке потім можна розмножити або змішати з варіантами з інших партій.


Сучасна паркетна дошка в Києві - немов частина великого пазла, чудова мозаїка. Магазин «СантехІмпорт» запрошує вибрати паркет:


 • штучний;
 • з фігурними вставками;
 • художній.

Маленькі штучні плашки послужать деталями конструктора. Ви самі вибираєте підсумкову картинку, комбінуєте деталі для отримання максимально виразного ефекту. Множинні шари, велика товщина дозволять неодноразово циклювати поверхню, оновлюючи і освіжаючи її після чергового ремонту, заміни поламаних частин новими. Дешево і практично!


Фігурні підлогові вставки дорожче. При технологією маркетрі в паркетні дошки на всю глибину врізають деталі з інших порід дерева. Складний малюнок легко адаптувати до будь-якого іншого виду паркету, щоб надати конкретному приміщенню неповторний стиль. Більш яскравим і цілісним стане художнє рішення:


 • складальне - з компактних фрагментів;
 • щитове - масивна основа з інкрустацією твердими породами дерева.

Варіант помпезний. І гідна ціна на паркет відповідає високому статусу його власника. Роботу такого класу обиватель часто бачить в театрі, музеї, в старовинному замку або графської садибі. Дошка двошаровий збільшить міцність дерев'яної підлоги вдвічі, а тришарова прослужить декільком поколінням сім'ї. Перенесіть класичний масив зі сторінок каталогу «СантехІмпорт» до себе в вітальню вже сьогодні!


Де гарантія, що ціна паркету правильна?


В інтернеті все дешевше, а підтвердженням нашої надійності служить довгостроковий досвід роботи безпосередньо з іменитими закордонними партнерами. На кожну серію іноземні фахівці дають сертифікат, причому контроль проводять і в рамках окремої фабрики, і в незалежних центрах. Держави ЄС чітко відслідковують бракований товар, токсичні включення або порушення екологічної норми.


Погляньте на зарубіжні платформи і порівняйте вартість послуг: купити паркет в Україні німецької якості, але без неприємної націнки - реальність. Забудьте про стереотипи, не відмовляйте собі в задоволенні вже сьогодні придбати паркет, доступний і повсюдно визнаний символ розкоші!Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Толщина

мм

Країна

Італія
Австрія
Бельгія
Білорусь
Дивіться в описі
Норвегія
Нідерланди
Німеччина
Польща
Португалія
Угорщина
Фінляндія

Виробник

Baltic Wood
Barlinek
Boen
Brand Wood
Coswick
Esco
Firenzo
Garofoli
Grabo
Hoco
Ipowood
Karelia
Lalegno
Matraparkett
Par-ky
Royal Parquet
Scheucher
Tarkett
Upofloor
Wicanders
WoodFloor

Вид паркету

Штучний
Масив
2-х шаровий
3-х шаровий
Художній паркет

Дизайн дошки

Односмугова
2-х смугова
3-х смугова
Модульна
Вибілена (стара)

Тип відтінку

Світлий
Темний

Порода дерева

Дуб
Клен
Ясен
Вільха
Горіх
Вишня
Сопіла
Тик
Екзотика

Покриття

Лак
Масло
Віск
Олія-віск
Матовий лак
Твердий віск
Браш
Лак напівматовий

Фаска

Ні
2V (2-х стороння)
4V (4-х стороння)

Сорт паркету

Преміум (радіальний або тангенційний розпил)
Селект
Стандарт
Натур
Рустик
Авангард
Паркет четвертого ґатунку
Класик
Пронто-паркет

Тип з'єднання

Замкове
Клейове
Шпунтове

Враховувати заказний товар