Компанія Firenzo - Бельгійський виробник дерев'яних підлогових покриттів з 20-річним стажем успішної роботи. Продукція Firenzo - це широкий спектр дерев'яних підлогових покриттів: масивна дошка, модульний паркет, масивний щит; французька ялинка і настінні панелі.
Компанія Firenzo є однією з небагатьох європейських компаній, що виробляє якісний паркет з масиву дуба. Маючи багаторічний досвід, компанія виробляє ексклюзивний паркет, засновуючи свої ідеї на цінності деревини, поєднуючи традиції та інновації.
Основним профілем компанії є виробництво тонованого дошки з масиву дуба. Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання і передові технології дозволяють забезпечити надійну роботу всіх виробничих завдань, що призводить до виробництва дерев'яних підлог найвищої якості.
В умовах сучасного ринку компанія Firenzo вирішила слідувати по шляху якості та індивідуальності, зберігаючи традиції майстрів паркетного справи. Повний спектр продуктів Firenzo розроблений кращими фахівцями західної Європи і виготовлений в екологічно чистому районі Карпатських гір. Європейський підхід до роботи відбивається в принципах управління компанією щодо етичних, моральних, соціальних та економічних правил, які формують основу ведення бізнесу.