Паркет Matraparkett

Угорська компанія Mátraparkett була заснована в 1969 році і протягом усього часу успішно працює на європейському ринку і вважається одним з провідних виробників підлогових покриттів. Компанія Mátraparkett є членом Федерації Європейських Виробників паркету «FEB» і Торгової Асоціації Деревообробної промисловості.
Продукція компанії виробляється з натурального угорського дерева високої якості і має європейські сертифікати стандарту ISO 9001: 2000. Дуб і ясен виростають в гірській місцевості більш повільно і за рахунок цього має більш щільну структуру.
Компанія Mátraparkett ретельно відбирається деревину і сушить її природним шляхом в критих сховищах 3 - 5 місяців, поки рівень вологості не знизиться до 30% або нижче. Далі використовуються конвекційні сушильні камери з комп'ютерним управлінням Vanicek / Mühlbock (Австрія), в яких деревина сушиться до необхідної вологості 2-3 тижні. Спеціальне програмне забезпечення функцій сушіння, завдяки якій дерево не деформується. Останній етап сушіння сировини не менше 72 годин при температурі 65 ° С, завдяки чому сировину стерилізується. Перед обробкою сировину лежить в спокійному стані 5-7 днів, щоб знизити напругу деревини. Поверхня масивної дошки нагрівається приблизно до 40 ° С інфрачервоними променями, завдяки чому розкриваються пори дерева і масло проникає вглиб.