Паркетна дошка Par-ky - це приємне на дотик покриття для підлоги з натуральним верхнім шаром.

Теплота натурального дерева подарує приємні візуальні і тактильні емоції, які можна порівняти з дотиком до гладкої поверхні серця дерева.

Пол Вашого будинку буде унікальним і неповторним з паркетною дошкою Par-ky.

Завдяки тому, що верхній шар паркетної дошки Par-ky виконаний з натурального дерева, підлога виглядає як масив дерева і має властивості натурального покриття.

Підлоги Par-ky гігієнічні, кромка кожної панелі має антибактеріальне покриття, що служить захистом від бактерій і не дозволяє мікробам осідати між стиками дощок.

Високу міцність підлозі Par-ky надає двостороння просочення DSI. У процесі склеювання і пресування паркетної дошки, тиск і температура змушують клей проникнути до верхнього шпонированного шару. Після цього шари лаку насичують шпон і взаємодіють на внутрішніх шарах з клеєм, що призводить до двосторонньої просочення.

Плити HDF, використовувані в підлогове покриття Par-ky, щільніше ДВП плит, стійкі до механічних пошкоджень і зносостійкі.

Компанія дбайливо ставитись до навколишнього середовища і виробляє паркетну дошку з урахуванням дотримання екологічних норм у виробництві.

Шпон для паркетної дошки Par-ky нарізається дбайливо і тонко, сировину для підлогового покриття - тільки вищої якості з своїх лісопосадок.

Фабрика використовує у виробництві енергію сонця, яку генерує власний парк сонячних батарей, вітрогенератори забезпечують чистою енергією виробничі потужності Par-ky.

Варіанти обробки поверхні пакетної дошки Par-ky:

  • Браш
  • Гладка поверхня
  • грубий розпил

Паркетна дошка Par-ky екологічна, естетична, гігієнічна. Така підлога легко укласти і процес догляду за паркетною дошкою не складає труднощів.