Фінська компанія Upofloor була основана1955 році в місті Нокіа і є безумовним світовим лідером у виготовленні підлогових покриттів. Вона входить у великий концерн Kährs Group, основним напрямком діяльності якого є виробництво покриттів для підлоги з натуральної деревини. Паркетна дошка Upofloor виготовлена фінськими майстрами на сучасному обладнанні, але з дотриманням класичних традицій деревообробки. Передові технології дозволяють паркету Upofloor тривалий час зберігати свої чудові характеристики: глибокий природний колір і бездоганну поверхню. Паркетні підлоги фірми Upofloor по праву завоювала величезну популярність у всьому світі.
Паркет Upofloor проводиться повністю з натуральної деревини. Дерево - природний матеріал, який живе відповідно до пори року і умовами навколишнього середовища. Тому важливо, щоб структура і матеріал, який застосовується для каркаса паркету, зменшували рух деревини. Тришарова клеєна структура паркету Upofloor покликана ефективно запобігати рух паркету, викликане зміною вологості.
Компанія Upofloor використовує чотири основних види селекції деревини: Select (Cелект), Nature (Натур), Rustic (Рустик) і Country (Кантрі).
Селекція Select найспокійніше і однорідний за зовнішнім виглядом сорт. З усіх сортів він найбільш однорідний за кольором, має прямі волокна і відрізняється відсутністю сучків.
Селекція Nature - сорт, найбільш близький до натурального дерева по малюнку і відтінку. З усіх сортів Nature (Натур) зустрічається найчастіше.
Rustic (Рустик) - строкатий сорт з сильними колірними контрастами і яскраво вираженим малюнком поверхні. Він проводиться, в основному, з більш світлою заболоні і частково з більш темною серцевини дерева.
Country (Кантрі) - яскравий сорт, повний життя, з сильними колірними контрастами і яскраво вираженим візерунком поверхні і сучками. Виробляється, в основному, з серцевини дерева.
Замкове з'єднання RealLOC застосовується компанією Upofloor істотно полегшує укладання паркету. Завдяки запатентованому з'єднанню укладання відбувається легко і швидко. Ідея RealLOC складається в замковому з'єднанні, точно і щільно скріплюють сусідні паркетні дошки, без використання клею. Укладання такого паркету проводиться дуже легко, і покриття для підлоги відразу ж готові до експлуатації. Поверхня паркету дуже рівна, а шви практично непомітні. Догляд за таким паркетом нескладний, і, в разі його пошкодження, дефектні дошки можна легко розібрати і видалити, замінивши на нові.