MCH (Чехія), воно ж ТОО "Мирослав Худни" - це компанія, що займається розробкою і виробництвом душових і водовідвідних трапів. Компанія MCH заснована в 1990 році і двічі розширювала свій ассортімет - в 1992 і 1997 роках.

У 2004 році продукція MCH отримала міжнародний сертифікат якості ČSN EN ISO 9001. Каналізаційні і статеві трапи сертифіковані за стандартом EN 1 253.

TOO "Мирослав Худни" - сімейне підприємство з високим рівнем якості. В даний момент вони постачають свої товари в усі оптові мережі Чехії та Словаччини, а а також країн Євросоюзу. Плінтуси для прокладки труб MCH надійні і красиві, вони відмінно впишуться в будь-який інтер'єр і прослужать довгі роки.

Планується для прокладки труб МСН - це кращий спосіб приховати труби водопостачання або опалення. Якісні кріплення забезпечують легкий і надійний монтаж. Наявність різних розмірів, заглушок і рядових з'єднувачів для стиків допоможуть красиво заховати будь-які труби. Планується зроблений з якісного матеріалу, що забезпечує його щільне стикування з поверхнею стіни. Дане рішення підійде як в створенні унікального інтер'єру нового приміщення, так і в ремонті старих.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Висота

мм

Матеріал плінтуса

Пластик
МДФ (під фарбування)
МДФ (шпон)
Дерево (лак)
Дерево (шпон)
Алюміній

Форма плінтуса

Прямий (плоский)
Фігурний
Дизайнерський

Призначення

Плінтус
Кут зовнішній (90)
Кут внутрішній (90)
Кут зовнішній (спец)
Кут внутрішній (спец)
З'єднання
Заглушка ліва
Заглушка права
Кріплення

Відтінок (колір) плінтуса

Білий
Червоний
Болотяний
Жовтий
Під фарбування
Чорний
Коричневий
Сірий
Бежевий
Алюміній

Матовість пластику

Глянець
Матовий

Вид монтажу

Накладний
Прихований

Додаткові опції

М'яка кромка
Кабель канал (внутрішній)
Кабель канал (зовнішній)
З підсвічуванням

Враховувати заказний товар