Плитка для басейна Ceramica Mayor SA

 
Фабрика Ceramica Mayor SA одна з провідних підприємств по виробництву екструдованого матеріалу. Її відмінна риса є тривале виробництво саме підлогових покриттів, пізніше фабрика Ceramica Mayor SA налагодила виробництво фасадів і покриттів для басейнів. Керамограніт від Ceramica Mayor SA запропонований у великій гамі з високою якістю, що відповідає будь-яким бажанням і потребам клієнтів, як в естетиці, так і в надійності і безпеки.
 
Архітектурні рішення в обробці від фабрики Mayor мають максимальний рівень комфорту.
 

Керамограніт для басейнів і терас Mayor

 
фабрика Mayor виробляє кераміку зі своєю унікальною системою Anti - Slip, впроваджуючи її в продумані колекції з унікальною кольоровою гамою, гарантуючи максимальну міцність. Керамограніт Mayor можна застосовувати для терас і басейнів, як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки.
 
Колекції фабрики Mayor адаптовані під повну обробку поверхонь від базового покриття, до ступенів і зливів, створюючи тим самим безперервну поверхню легку і зручну для догляду за ними.
 
Плитка для басейнів Mayor стійка до хімічних речовин, які використовують для догляду за басейном і водою.
Висока якість і стійкість керамограніта Mayor гарантується процесом виробництва, в якому використовуються найкраща сировина і перевірені технології випалу.
 

Дизайн керамограніта можна підібрати серед колекцій фабрики Mayor:

 

Amazonia, Crosscut, Cupira, Stromboli, Cements, Woods, Sea Rock, Materia, Colonial, Creta, Samoa, Maui, Mikonos, Bora. У запропонований колекціях ви знайдете будь-який дизайн: під камінь, мармур або дерево, в різних відтінках і форматах.

 

 
Повний асортимент товарів від виробника Mayor Ви знайдете в нашому інтернет - магазині «СантехІмпорт».

 

Ви можете ознайомитись з продукцією та дизайнерськими рішеннями від

 

фабрики Mayor в каталозі:

 
ПДФ (44,26МБ)
 

Рішення для басейнів Mayor: