Плитка для кухні Absolut Keramika

 

Плитка для кухні Absolut Keramika є популярною продукцією від іспанського виробника, який розпочав свою діяльність у 1996 році. На сьогодні продукція цієї компанії широко відома у країнах Європи та Азії.

 

Така популярність пояснюється тим, що виробник не зупиняється на досягнутому та постійно вдосконалює власні розробки. Керамічна плитка Absolut Keramika поєднує в собі одразу кілька необхідних та важливих якостей: тривалий термін служби, привабливий зовнішній вигляд, зносостійкість та практичність.

 

Плитка Absolut Keramika: особливості сучасного облицювального матеріалу

 

Плитка Absolut Keramika привертає увагу багатьох споживачів завдяки своїй демократичній вартості. Водночас важливо виділити ще кілька суттєвих особливостей:

 

  • Поверхня стійка до негативного впливу абразивних та хімічних речовин, що входять до складу більшості засобів для чищення.
  • Купити плитку в Україні Absolut Keramika можна різних розмірів: від 10х20 до 20х20 см. Це оптимальне рішення для якісного та акуратного оздоблення невеликих кухонних приміщень.
  • Бездоганні показники вологонепроникності разом із підвищеними показниками стійкості до різких температурних перепадів.
  • Стійкість до утворення плісняви ​​чи грибка.


У процесі виробництва були використані екологічно чисті та безпечні матеріали підвищеного ступеня міцності. Плитка на підлогу кухні Absolut Keramika відрізняється своєю різноманітністю та має антиковзне напилення, що виключає ризики отримання травм та падінь.

 

Плитка Absolut Keramika у Львові

 

Кахель для облицювання кухонних приміщень виконаний у стриманих відтінках кольорів. Однак виробник не бажає зупинятися на досягнутому і вирішив дещо урізноманітнити власні колекції монохромними тонами, які допоможуть додати більше динамічності та виразності.

 

Тому плитка Absolut Keramika вважається вдалим рішенням у тому випадку, якщо Ви бажаєте створити унікальний і ненудний інтер'єр без застосування великої кількості декоративних елементів. В інтернет-магазині СантехІмпорт були зібрані найпопулярніші та затребувані колірні відтінки, розміри та фактурні поверхні, які особливо актуальні для сучасних стилів інтер'єру.