Cir - один з основних брендів компанії Serenissima Cir Industrie Ceramiche SpA, яка базується в місті Казалгранд, Італія. Компанія була утворена в 2003 році злиттям Serenissima, Cir і Exe. Крім того холдинг Cir & Serenissima володіє керамічним заводом Cerasarda SpA в Сардинії, заснованим в 1963 році, і компанією Cercom - одним з лідерів виробництва керамограніта в Європі.
Володіючи великими виробничими потужностями і великої дослідною лабораторією, компанія Cir & Serenissima постійно вдосконалює технології, досягаючи передового рівня виробництва. Це допомогло компанії досягти великих успіхів в області якості, а успіхи в напрямку естетичної складової продукції регулярно демонструються на виставках. Лінійка продукції компанії справді величезна і це дає можливість підібрати плитку для будь-яких приміщень і будь-якого інтер'єру, до того ж різноманіття поверхонь дозволяє використовувати плитку Cir & Serenissima для втілення оригінальних дизайнерських ідей.
Одним з основних матеріалів, з яких виготовляється плитка Cir - керамограніт, що володіє високою щільністю, морозостійкістю, низьким влагопоглощенієм, підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і антиковзаючим властивостями.