Керамічна плитка Ceramica Deseo

 

Ceramica Deseo - новий бренд, який представляє універсальні колекції керамічної плитки та керамограніту. Стильний дизайн, модні теми, різноманітні формати – все це робить керамічну плитку об'єктом бажання споживача. "Бажання" - саме так перекладається з іспанського слово Deseo, яке взяв собі на назву молодий керамічний бренд.

 

Плитка Ceramisa Deseo

 

Ceramica Deseo також своє бажання – представити клієнтам той товар, який задовольнить їхні потреби. Окрім зовнішньої привабливості, продукція бренду має оптимальне співвідношення ціни та якості. Під маркою Ceramica Deseo українським покупцям пропонуються керамічна плитка та керамограніт від виробників із різних країн світу. Це дозволяє пропонувати сучасний продукт найвищої якості за доступними цінами.

 

Плитка для ванної кімнати Ceramica Deseo

 

Сьогодні в асортименті Ceramica Deseo близько тридцяти різних колекцій, які можна використовувати у будь-яких стилях оформлення інтер'єру. Широко представлено різноманітність імітацій природних матеріалів, насамперед, мармуру різних сортів, травертину, оніксу та натурального каменю. Також серед новинок Ceramica Deseo – різноманітна «керамічна деревина», імітації бетону, тканин, інші модні дизайни.