Фабрика Del Conca протягом багатьох десятиліть завойовувала своє ім'я якістю продукції, що випускається. У підсумку на сьогоднішній день асортимент продукції фабрики Del Conca займає одне з перших місць на наших і на європейських ринках, де представлено велике різноманіття колекцій. У цих колекціях також є і керамограніт штучно зістарений з дивовижними квітковими малюнками на плитках і строкаті кольори облицювальних покриттів, які переносять нас у часи середньовічної Італії. Плитка фабрики Del Conca вам завжди буде піднімати настрій своїм неповторним середземноморського стилем. Плитка з різноманітних розмірів і колоритних рішень продукції фабрики Del Conca зможе знайти гідне місце не тільки у внутрішньому інтер'єрі вашого будинку, але і для облицювання зовнішніх поверхонь, садових доріжок в саду.
Плитку Del Conca можна також застосовувати для обробки ванних кімнат, кухонних робочих поверхонь, а також можна використовувати і для кухонних стільниць.
Продукція, що випускається фабрики Del Conca володіє надійністю, підвищеною міцністю і високою стійкістю до перепадів температур.