Плитка для ванної кімнати EcoCeramic


EcoCeramic – досить молода фабрика в Іспанії, яка займається виробництвом якісних облицювальних матеріалів. Усі плитки для ванної EcoCeramic відрізняються своїм унікальним дизайном, що дозволяє їм упевнено утримувати позиції справжнього лідера.

 

Незважаючи на те, що плитка для ванної не є керамограніт, вона характеризується високими технічними особливостями, що дозволяє її використовувати для облицювання ванних кімнат у квартирах, приватних та заміських будинках, готелях. Великий формат та чудова фактура є важливими складовими іспанської плитки.

 

Купити плитку EcoCeramic: різноманітний дизайн

 


Виробничі потужності фабрики розташовані неподалік джерела сировини, що дозволило виробнику створювати дійсно надійну та міцну продукцію у великих обсягах. На сьогоднішній день керамічна плитка EcoCeramic представлена у кількох варіантах:

 

  • підлогові облицювальні матеріали різних форм та розмірів (від 16,5х65,5 см до 60х60 см);
  • настінні облицювальні матеріали різних форм та розмірів (від 20х20 см до 31,6х60 см).

 

Більшість колекцій представлені найпопулярнішими імітаціями: найчастіше це дерево чи всілякі породи каменю.

 

Плитка для ванної EcoCeramic, купити яку можна за доступними цінами в інтернет-магазині СантехІмпорт, пропонує також величезний вибір виробів для справжніх цінителів класики. Це матеріали, поверхня яких є реалістичною імітацією справжнього мармуру. У такому разі вийде створити стриманий, але в той же час і елегантний інтер'єр.

 

Плитка EcoCeramic у Києві

 

Плитка EcoCeramic в Україні користується особливою популярністю завдяки різноманітності своїх кольорових відтінків. Виробник використовував всі кольори, які можна легко знайти в природі: всілякі відтінки сірого, коричневого, червоний, насичений синій, ніжно-рожевий і світло-зелений.

 

Що вибрати: благородний глянець чи оригінальну матову поверхню? Вибір за вами. Плитка EcoCeramic в Одесі доступна до замовлення на сайті, дозволяючи кожному покупцеві відшукати найбільш відповідні облицювальні матеріали саме для його ванної кімнати. У кожній колекції запропоновано безліч форм, розмірів та колірних відтінків, які допоможуть зробити Ваш інтер'єр справді затишним та по-домашньому комфортним.