Плитка для ванної Equipe

 

Іспанська фабрика Equipe розпочала свою діяльність ще у 1999 році. Характерні особливості таких облицювальних матеріалів полягають у наступному: невеликі розміри, оригінальний зовнішній вигляд та різноманітні відтінки кольорів. Плитка для ванної Equipe високо цінується в усьому світі, завдяки тому, що виробник вирішив створювати вироби невеликих габаритів, а також нестандартних розмірів.

При цьому категорична відмова від класики полягає не тільки у фактурах, а й у колірних відтінках. На фабриці не бояться експериментів, а тому у продажу запропонована плитка для ванни різних кольорів: починаючи з легших, ніжних і закінчуючи яскравими акцентами в інтер'єрі.

 

Купити плитку для ванної Equipe – оригінальні ідеї дизайну

 

Завдяки невеликому формату та акуратним розмірам, кожен покупець зможе підібрати ідеальні вироби для облицювання власної ванної кімнати, домагаючись нових ефектів і відчуттів.

Керамічна плитка Equipe представлена безліччю оригінальних колекцій, де можна знайти такі варіанти:

 

  • плитки шестикутних форм;
  • хвилясті моделі;
  • круглі плитки та багато іншого.

 

Не кожен виробник може похвалитися наявністю подібної продукції у власному асортименті. Плитка Equipe в Україні дозволила по-іншому подивитися на інтер'єр у ванній кімнаті. При цьому розробники даних облицювальних матеріалів продовжують відкривати все більше нових горизонтів у сфері сучасного дизайну, не зупиняючись на досягнутому.

Представлена продукція розбиває всі стереотипи, доводячи, що навіть невелика шестикутна плитка вигідно виглядатиме у просторій ванній або душовій кімнаті.

 

Плитка Equipe у Львові

 

Різноманітність форм, фактур та кольорів допоможе кожному власнику квартири або будинку поекспериментувати та викласти зі стандартного набору облицювальних матеріалів ідеальну стіну, домагаючись максимального ефекту.

Замовити та купити плитку Equipe можна на сайті інтернет-магазину СантехІмпорт, де представлена сертифікована продукція від європейських компаній-виробників за доступними цінами. Плитка Equipe у Києві має найбільший споживчий попит серед тих, хто вже давно перебуває у пошуках нестандартних рішень. Таким чином, можна відійти від класики та спробувати урізноманітнити інтер'єр сучасними мотивами.