Компанія Golden Tile - це виробнича група, в яку входить кілька підрозділів, з яких складається повний процес виробництва керамічної плитки і керамограніта. Одна з переваг компанії Golden Tile в тому, що для виробництва використовується власна сировина: біла глина, що видобувається в кар'єрі в Донецькій області, яка сертифікована як екологічно чистий продукт і пегматит (сировинний компонент для виробництва кераміки).
Плитка Golden Tile проводиться на Харківський плитковий завод, який працює понад шістдесят років, а в 2002 році завод повністю модернізувався. На сьогоднішній день Харківський плитковий завод застосовує сучасну європейську технологію декорування облицювальних плиток, використовуючи при цьому імпортні фрити і барвники. З 2004 року запустилася нова лінія виробництва італійської фірми «Barbieri & Tarozzi» по виготовленню плитки для підлоги , Що відповідає сучасним європейським вимогам якості, а 2005 році запустилася друга аналогічна лінія виробництва від італійської компанії SACMI і ще через рік запустилася лина з виробництва декору.
На підприємстві постійно відбувається модернізація обладнання, впровадження інновацій, розробка нових видів продукції, розширення асортименту та якості. Чотири лінії заводу мають машини для цифрового друку, які розширюють простір для різноманітності графічних дизайнів, роблять стабільні тони, більш високу різкість і глибину малюнка.
Нещодавно Харківський плитковий завод налагодив виробництво основного компонента глазурі - фрити, чим забезпечив стабільний контроль якості і зменшив вартість кінцевого продукту.