Grespania міжнародна компанія з виробництва керамічних виробів з сучасними властивостями і інноваційним дизайном.
Величезний асортимент продукції Grespania нескінченний: від ідей для тих, хто шукає творчу ідею і унікальний стиль для своїх будинків, до технічних рішень для професіоналів, які беруть участь в найвимогливіших будівельних проектах.
Копання Grespania в даний час має два заводи, які використовують інноваційні технології та передові процеси для виробництва керамічної плитки і керамограніта для стін і підлоги. На додаток до його виробничим центрам в Іспанії, компанія має дочірні компанії у Франції, Італії, Нідерландах, Польщі та Великобританії, а також два сервісних центри в Сантьяго-де-Компостела і Гранада. Завдяки цій комбінації передових виробничих центрів в стійку мережу філій, компанія Grespania в змозі забезпечити реалізацію якісну продукцію по всьому світу.
При виробництві для Grespania пріоритетним є дбайливе ставлення до навколишнього середовища, з самого початкового моменти при виборі сировини до заключної стадії відвантаження плитки зі складів.
H & C TILES - це технологія Hydrotect® складається в покритті діоксидом титану, що дозволяє скоротити забруднення навколишнього середовища і надає керамічному виробу такі властивості, як самоочищення, бактерицидність і видалення неприємних запахів.