Група компаній "Kale Bareks" знаменита як ідін з великих постачальників керамограніта і керамічної плитки в Україні. За останні пару десятків років створила собі імідж, як одна з надійних і швидко розвиваються.
Великий вибір колекцій керамічної плитки представлений компанією "Кале-Барекс". Плитка відрізняється своєю простотою, витонченістю і елегантністю, яка ідеально підійде для обробки різних приміщень, як для ванної кімнати так і для либих інших приміщень. Завдяки майстерно підібраною колірній палітрі будь-яка ванна кімната придбає розкішний і вишуканий вигляд.
Створюючи цікавий і стильний інтер'єр ви можете використовувати колекції компанії "Кале-Барекс". Плитка з витонченими декорами у вигляді квітів, листя, витіюватих кіл і імітацією лусочок рептилій створить неповторний стиль і затишок вашої ванної кімнати. Великий вибір колекцій в класичному стилі нікого не залишить байдужим.
Плитка, представлена в нашому інтернет-магазині під брендом Кале-Барекс (Іспанія), проведена на іспанському заводі Tau Ceramics і відповідає всім європейським стандартам якості.