Плитка для ванної Paradyz Classica (Kwadro)

З самого початку свого існування в 2006 році бренд Kwadro слід своєму основному принципу кращого співвідношення ціни і якості. Вся продукція Kwadro Ceramika характеризується позачасовим стилем, завдяки чому її можна використовувати в різнохарактерних інтер'єрах.

Бренд представлений великим вибором колекцій для задоволення різних смаків своїх клієнтів: тих, яким важливий як мінімалістський дизайн, так і велика кількість декору і виразних кольорів. Фабрика зуміла завоювати безліч прихильників насамперед через відмінних характеристик міцності і технічних характеристик. Крім цього, ще й по відмінною ціною!

Бренд Paradyż Classica замінив раніше діючий бренд Kwadro Ceramika, і його основними одержувачами є ті, хто цінує класичну і безпечну елегантність за привабливою ціною. Ceramika Paradyż вносить зміни в структуру своїх брендів. Тепер функцію провідного бренду буде виконувати бренд Paradyż, Яку доповнять зосереджені навколо неї два сильних і виразних суббренда: Paradyż My Way і Paradyż Classica.

Співробітники нашого магазину намагаються вийти назустріч Вашим очікуванням. А консультанти зможуть відповісти на будь-які Ваші запитання.