Плитка для ванної кімнати Porcelanosa


Плитка для ванної кімнати Porcelanosa – популярні оздоблювальні матеріали від одного з найвідоміших іспанських концернів. Компанія активно займається виробництвом високоякісних та міцних матеріалів, виконаних з білої та червоної глини.

 

Компанія використовує сучасне обладнання, перевірену сировину та інноваційні технології, завдяки яким плитка для ванної користується попитом у всьому світі. Вся продукція повністю відповідає міжнародним стандартам та має відповідні сертифікати якості.

 

Купити плитку для ванної кімнати Porcelanosa: основні характеристики

 

Керамічна плитка Porcelanosa відрізняється великою кількістю переваг, серед яких варто відзначити привабливий зовнішній вигляд, довговічність та оригінальний стиль. Це ексклюзивний облицювальний матеріал, що характеризується таким переліком особливостей:

 

  • Підлогові матеріали для ванної кімнати відрізняються шорсткою поверхнею, яка запобігає ризику отримати травму на мокрій підлозі.
  • Глазированный шар не розтріскується і добре справляється з підвищеними показниками вологості, різкими перепадами температур.
  • Плитка Porcelanosa в Україні була створена з екологічно чистої сировини, а щільна керамічна основа забезпечує відмінну адгезію. Таким чином, на поверхні не утворюватиметься грибок або пліснява.
  • Завдяки тому, що виробник використовував ректифіковані краї, вдалося досягти ідеального ефекту монолітності всього керамічного покриття.

 

В інтернет-магазині СантехІмпорт запропонований великий асортимент забарвлень, за допомогою яких кожен покупець зможе підібрати та купити плитку Porcelanosa за доступними цінами в Україні.

 

Плитка Porcelanosa у Києві

 

Розміри плиток варіюються від 20х30 до 60х60 см, дозволяючи оформити будь-який простір з урахуванням запланованого стилю інтер'єру. Якісна плитка Porcelanosa в Одесі представлена ​​у різних відтінках: бежеві, коричневі, сірі, вироби, що імітують різні матеріали (дерево, мармур, текстиль та навіть шкіру).

 

Такі варіанти облицювальних матеріалів стануть ідеальним рішенням для тих, хто має намір створити самобутні дизайнерські інтерпретації. Інтернет-магазин Сантехімпорт допоможе кожному клієнту визначитися із вибором відповідних виробів.