Керамічна плитка Sanchis проводиться на фабриці Azulejos Sanchis - одне з найдавніших підприємств з виробництва керамічної плитки, що зародився на початку минулого століття. Це сімейна фабрика Sanchis, заснована в 1919 році, яка, завдяки спільним зусиллям і прагненню, зуміла зміцнитися на ринку кераміки.


Якісна Sanchis плитка з гармонійним дизайном внесе в інтер'єр свіжу ноту і не залишить байдужими Ваших гостей. Плитка добре поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами. Вона настільки ефектна, що навіть невеликі ділянки, облицювання плиткою, звернуть на себе увагу. Якщо Ви не готові до великого замовлення якісної кераміки, придбайте кілька квадратних метрів, і нехай Sanchis плитка радує Ваше око і служить Вам і Вашій родині багато років.
Число варіантів оформлення інтер'єру керамічною плиткою і керамогранітом практично невичерпний. Колекції компанії Sanchis свіжі і цікаві. Ви можете поєднувати плитку і декоративні елементи, керуючись власними уподобаннями. Опора на столітні традиції виробництва - найкраща гарантія довговічності кераміки. Використовуйте плитку Sanchis для ефектної обробки будь-яких інтер'єрів. Плитка проста в догляді, не вбирає бруд і воду.