Плитка для ванної Дзеркальна плитка

Плитка дзеркальна

Дзеркальна плитка для стін – стильне рішення, яке може стати цікавим та яскравим акцентом у багатьох інтер'єрах, а також при оформленні ванної кімнати. Плитка із дзеркальною поверхнею універсальна: достатньо змінити форму, відтінки або об'єм виробів, і дизайн стане абсолютно іншим. Тому використання дзеркального оздоблення не є рідкістю, але знайти при цьому абсолютно однакові варіанти для інтер'єрів дуже складно.

Візуальне збільшення простору

Одна з головних причин купити дзеркальну плитку в Києві або будь-якому іншому місті України – її властивість «розширювати» простір, наповнюючи його світлом. Причому це актуально як для невеликих приміщень, так і просторіших. Дзеркальна плитка на стіну здатна виправити проблеми в плануванні: наприклад, така стеля зробить кімнату зорово вищою, а стіна, декорована дзеркальною плиткою, дозволить створити ілюзію більшого простору. Для цього плитку із дзеркальною поверхнею можна комбінувати з різними матеріалами та текстурами, що дає можливість втілювати неординарні ідеї, а також використовувати дзеркальні плитки в інтер'єрах різних стилів.

Додаткові вигоди якісної дзеркальної плитки

Купити дзеркальну плитку для стіни можна для будь-якого приміщення – ванної, спальні, передпокою та ін. Таке рішення має додаткові переваги, серед яких:

  • бюджетність. Щоб купити дзеркальну плитку в Одесі, немає необхідності у значних фінансових витратах. Вартість може змінюватись, але вона залишається доступною для користувача;
  • довговічність. Якщо оформлення стін або стелі було проведено технологічно правильно, плитка із дзеркальною поверхнею прослужить тривалий час;
  • простота монтажу. Дзеркальна самоклеюча плитка не потребує придбання додаткових матеріалів для робіт. Впоратися із завданням може навіть майстер-початківець. Але варто взяти до уваги, що неакуратна робота може призвести до появи ефекту лабіринту, який спотворює зображення, а це негативно позначається як на зовнішньому сприйнятті інтер'єру, так і на психологічному комфорті людей, які знаходяться в приміщенні.
  • пожежна безпека. Дзеркальна плитка панно термостійка, тому її загоряння не станеться за будь-яких обставин.

Вироби легко очистити від забруднень, що особливо актуально, якщо дзеркальна плитка необхідна у ванну. За нею легко доглядати за допомогою стандартного набору миючих засобів.

Правила та обмеження до використання

Але важливо звернути увагу, що дзеркальна плитка має свої обмеження у використанні. Вона досить крихка, тому варто берегти поверхню від ударів, контакту з важкими предметами або матеріалами з абразивними частинками. Не менш важливе правило не використовувати дзеркальну плитку на двох протилежних стінах.

У нас можна купити дзеркальну плитку в Харкові або в будь-якому місті України з оперативною доставкою. Ознайомтеся з асортиментом, а якість кожної моделі гарантуємо.