Правильний підлогу: підкладка для ламінату


Приємно ступати по рівній поверхні паркету, класти підлогове покриття і не думати про перекоси, нерівностях. Якщо ви бажаєте зберегти результати багатоденного ремонту, купити підкладку для ламінату необхідно в першу чергу. Якісний монтаж і бездоганна основа гарантують справну службу статі протягом усього терміну. Ключові параметри для вибору підкладки:


 • тип підстави;
 • вологість і температура в приміщенні;
 • перепади рівнів;
 • тип ламінату.

Концепція актуальна при будівництві в квартирі багатоповерхового будинку і за містом. Універсальна підкладка підлогового покриття також дозволяє організувати тепла підлога, забезпечує ізоляцію ключових вузлів.


Які функції виконує підкладка?


Ламінат - дивовижне покриття, захищене від води і пилу з лицьового боку. Зворотний бік більш вразлива до впливу вологи через відсутність лакування, а в погано утеплених приміщеннях контакт з бетоном і різкі перепади температури негативно позначаються на матеріалі через виникнення вогнищ вогкості. Будівельники зі стажем радять купити підкладку, щоб посилити особливості статі та захистити його. У нижнього шару три завдання:


 • водопоглинання;
 • вирівнювання;
 • ізоляція.

Навіть недорогий ламінат з високою пористістю тепер буде здатний прослужити нарівні з ексклюзивними рішеннями для інтер'єру. Хороша ізоляційна для підлоги підкладка немов консервує кімнату, утримуючи температуру і звук. Тепло сімейного вогнища, затишок дитячої з формату мрії плавно переносяться в реальність.


Який матеріал краще вибрати для підкладки?


Старовинні майстерні пропонують класичну натуральну підкладку і доступні штучні варіанти покриття. Це дозволяє точно керувати властивості, щоб підкладка для ламінату не виявилася дуже дорогою, добре поєднувалася з підставою підлоги і з додатковими функціями. Найбільш популярні:


 • пінополістирол;
 • пробка;
 • з деревного волокна (хвойна), відома як тихий хід.

Екструдований полістирол підійде для обробки погано утепленого будинку, лоджії. Нарівні з фольгованого рішеннями він повністю припиняє доступ вологи, дає теплоізоляцію. Укладання проста. Єдина слабкість - штучна підкладка для підлоги вимагає максимально рівній поверхні, оскільки в точності передає всі нерівності підстави на поверхню. Зате в перші роки після ремонту така підкладка перевершує пробку по більшості характеристик.


Чому ж пробкові рішення залишаються на піку всіх модних тенденцій? Натуральний матеріал з високим рівнем екологічності надовго оселиться в спальнях і дитячих. Нехай ціна підкладки під ламінат трохи вище, зате покриття повністю відпрацює вкладені кошти відсутністю гниття і цвілі, що важливо для алергіків. Особливо цінними є хороша амортизація і безшумність. На ринку є пробкова підкладка чотирьох видів:


 • резінопробковая - вологостійка суміш;
 • бітумно-пробкова - з хорошою вентиляцією, не утворюється конденсат;
 • з коркової крихти - для економії бюджету;
 • коркове полотно - добра класика.

Деревноволокнисту підкладку вибирають за близькість до дівочої природній чистоті. Оригінальна підкладка буквально дихає, хоча і більш жорстка за своєю структурою. Її укладання потрібно ретельно підготувати, але в підсумку ви отримаєте безпрецедентний рівень комфорту.


Який формат вибрати?


Будівельні матеріали люди вважають за краще витрачати економно. Виробник прислухається до побажань і випускає підкладку в двох версіях:


 • листова - елегантними прямокутними пластинами;
 • рулонний - для зручного транспортування.

Вибрати між ними не завжди просто, оскільки від складу залежить не тільки вартість підкладки під ламінат, але і її фізичні якості. Товстий щільний лист з хорошою гідроізоляцією, який поглинає весь шум і не промінается навіть при високих навантаженнях, занадто щільний і жорсткий для скручування в рулон. Гарне незалежне рішення.


Однак є комплексна альтернатива. Більш зручна, хоч і менш самостійна підкладка під теплу підлогу: ціна нижче, а полотно тонше. Її завдання - захищати від вологи і в короткі терміни доводити тепло до статі, прогріваючи кімнату. Залежно від технології, можна чергувати різні шари, щоб підкладка вийшла оптимальною за ціною і параметрами.


Як вибрати гарну якість?


Заходячи на сторінки каталогу «СантехІмпорт», ви за замовчуванням розглядаєте кращі пропозиції з Європи. Наш магазин співпрацює з виробництвами світового класу, які працюють за стандартами Євросоюзу. Недорого купити підкладку в Україні можна за рахунок видалення посередників з ланцюжка: ціна майже не підвищується, а також скорочення шляху до споживача зменшує ризики появи браку.


Високі екологічні вимоги, нюанси кожної підкладки зафіксовані у відповідних сертифікатах, в тому числі - і незалежними центрами перевірки якості. Щоб зробити будинок ще більш затишним, досить зробити вибір і зв'язатися з оператором!Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Толщина

мм

Країна

Бельгія
Естонія
Німеччина
Польща
Португалія
Україна
Фінляндія

Виробник

Arbiton
Barlinek
Cezar
CORK
Egen
Expert Floor
Granorte
IVC Commercial
Korex
Megacork
Quick-Step
Start Floor
Steico
Tuplex
Wineo
Ізоплат

Матеріал підкладки

Пінополістирольна
Коркова
Деревноволокниста (тихий хід)

Товщина підкладки, мм

До 2
2
3
4
5
6
7
10

Формат підкладки

Рулонний
Листовий

Враховувати заказний товар