Підкладка Granorte

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Коркова підкладка Granorte

У 1955 році португалець Франсіско Роша, батько вісьмох дітей, який довгі роки працював на корковій фабриці, почав своє виробництво виробів з кори коркового дерева. Із зростанням сімейного бізнесу його сини відкрили власне виробництво. У сімдесяті роки 5 фабрик, що належали сім'ям Фігейред і Роша, разом були найбільшими виробниками пробки.

Старший із братів, Хосе, розумів, що важливо усвідомлювати цінність пробкових відходів, що виробляються на їхніх заводах. Отже, в 1972 році було засновано компанію Granorte, метою якої була переробка пробкових відходів, що утворюються при виробництві пробок для вина.

З самого початку Granorte приділяли увагу дослідженням та розробкам продукції, що призвело до інноваційних виробничих процесів та технічної досконалості. Значні ноу-хау в області пробки дозволили їм стати виробником технічних рішень, що постійно росте, з використанням цього матеріалу. Сьогодні Granorte - провідний виробник екологічно чистих покриттів для підлоги, виробник захоплюючих екологічно чистих продуктів.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Толщина

мм

Матеріал підкладки

Пінополістирольна
Коркова
Деревноволокниста (тихий хід)

Товщина підкладки, мм

До 2
2
3
4
5
6
7
10

Формат підкладки

Рулонний
Листовий

Враховувати заказний товар