Підкладка Quick-Step в Україні

Ламінат є одним з найпопулярніших видів підлогового покриття. Він цінується за простоту укладання, гарний зовнішній вигляд, практичність і довговічність. Але існує один суттєвий недолік, який відкривається при його неправильному монтажі - гучний звук від кроків. Він проявляється при укладанні ламінату на чорнову підлогу. У місцях, де між підлогою і покриттям утворюються повітряні зазори, стає чітко чути кожен крок, особливо для взуття з твердою підошвою.

Підкладка для підлогових покриттів QUICK-STEP здатна ефективно усунути цю проблему. Її укладають безпосередньо під ламінатом або вінілової плиткою, за рахунок чого істотно підвищується шумоізоляція. Але це не єдина опція підкладки. Також вона забезпечує додаткову теплоізоляцію і може використовуватися з системою теплої підлоги. Крім того, підкладка Quick-Step здатна легко і швидко вирівняти вади чорнового покриття.

Підкладка Quick-Step Одеса

У нашому інтернет-магазині СантехІмпорт ви знайдете величезний вибір підкладок високої якості від компанії Quick-Step. Ця фірма протягом декількох десятиліть займається виготовленням ламінату і вінілових підлог преміум-сегмента, тому в надійності і практичності їх продукції не доводиться сумніватися.

Переваги підкладки під ламінат від Квік-Степ:

  • Пробковая, деревоволокнистих, пенополістерольних основа.
  • Великий вибір моделей з товщиною від 2 до 10мм.
  • Рулонний або листової формат випуску.
  • Забезпечує хорошу звукоізоляцію.
  • Ідеально вирівнює чорнову поверхню підлоги.
  • Забезпечує додаткову теплоізоляцію.
  • Сумісна з системою обігріву підлог.
  • Легко укладається.

Багатьма вважається, що підкладка під ламінат Quick-Step є додатковим матеріалом, який можна використовувати за бажанням. Але всі фахівці настійно рекомендують завжди укладати її перед монтажем основного підлогового покриття.

Підкладка Quick-Step Київ

Компанія СантехІмпорт є прямим постачальником даної фірми, тому ми пропонуємо тільки доступні ціни на підкладку Quick-Step. Таким чином, замовляючи дану продукцію у нас, ви отримуєте матеріал найвищої якості за розумні гроші. Щоб купити підкладку Квік-Степ, телефонуйте нам прямо зараз за вказаними телефонами або оформляйте замовлення онлайн, через корзину. Доставка здійснюється у всі міста України!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Толщина

мм

Матеріал підкладки

Пінополістирольна
Коркова
Деревноволокниста (тихий хід)

Товщина підкладки, мм

До 2
2
3
4
5
6
7
10

Формат підкладки

Рулонний
Листовий

Враховувати заказний товар