Рушникосушки й радіатори Fir

Однією з найвідоміших і популярних компаній з виробництва сантехнічної арматури різних типів і призначення, а також стильних полотенцесушителей і модних аксесуарів для ванної кімнати. кімнати є італійська компанія FIR. Її заснували в середині минулого століття, і за цей час компанія FIR зарекомендувала себе як законодавця модних тенденцій у створенні виробів для приватних і професійних кухонь і ванних кімнат.
На сьогоднішній день фабрика FIR працює по виробництву продукції в восьми напрямках: змішувачі для ванних кімнат, дзеркала, змішувачі для домашніх і професійних кухонних мийок, термостатичні змішувачі, сушки для рушників, світильники, дзеркала і аксесуари для ванних кімнат.
Компанія FIR входить в 5-ку лідерів з виробництва виробів для ванних кімнат і кухонь, так як якість продукції відповідає всім вимогам і стандартам.
У всіх видів продукції компанії FIR присутній вишуканий стиль. Дизайнери компанії FIR працюють над безліччю колекцій, в найрізноманітніших стилях, застосовуються сатинований і полірований хром, оформлення золотом і нікелем, декоративне оздоблення кристалами Сваровські. При цьому вироби мають високу якість, вони дуже надійні і функціональні у використанні.

Різноманітність колірних рішень для виробів компанії FIR представлені від класичних хромованих до благородних золотих.

хром золото Антикварное Золото гламурне Золото Срібний Нікель
антикварні мідь бронза кольорове золото білий Чорна кава
Гламурне золото & Кольори Гламурне золото & Кольори Хром & Кольори Хром & Кольори нікель

Відтінок покриттів на фото може відрізнятися від оригіналу.