Рушникосушки Instal Projekt

Дизайнерські рушникосушки Інстал Проджект - поєднання якості, надійності і оригінальності. Продукції компанії користується високим попитом на 5 континентах. Фірма була заснована в 1979-му році, взявши курс на виготовлення побутових опалювальних систем. Згодом профіль її діяльності розширився, і чисельність задоволених клієнтів збільшується з року в рік. Найбільше зростання популярності польського бренду спостерігається в Європі і країнах СНД, в тому числі, і в Україні.

При виготовленні своєї продукції виробник використовує високоякісні матеріали. Цехи оснащені сучасним функціональним обладнанням. У штаті фірми працюють дипломовані фахівці високої кваліфікації. І виробничий процес повністю відповідає вимогам еко-безпеки ЄС. Ось чому електричні і водяні рушникосушки Instal Projekt можуть похвалитися багаторічною безперебійною роботою. До того ж, вони представлені у великому дизайнерському різноманітності, що дозволяє вам без зусиль підібрати найбільш підходящу модель для своєї ванної кімнати.

Рушникосушки Instal Projekt в Одесі

У нашому інтернет-магазині ви можете вигідно замовити сушарки для рушників і радіатори:

  • Потужністю 200-2000 і більш ват.
  • Тепловіддачею 200-2000 і більш ват.
  • З робочим тиском 6-11 і більше атмосфер.
  • Для пристенного і кутового монтажу.
  • З квадратним і круглим перетином труб.
  • Чавунні, сталеві, латунні, алюмінієві, мідні, скляні.
  • Білі, кольорові, золотисті, латунні, сатинові, хромовані.
  • Електричні і проточні (водяні).
  • Укомплектовані таймером, терморегулятором, Теном, краном Маєвського або вентильним краном, заглушками, кріпленнями, аксесуарами.

Рушникосушки Instal Projekt, купити які ви можете в кілька кліків на нашому сайті, представлені в широкому асортименті: габаритні і компактні, в геометрично правильних і асиметричних формах, в сучасному і ретро-дизайні. На додаток до радіаторів пропонуємо вашій увазі також комплектуючі та аксесуари до них: кріплення, заглушки, терморегулятори, теплонагревательного елементи, таймери і ін.

Рушникосушки Інстал Проджект в Харкові - купити в СантехІмпорт

Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію, імпортовану безпосередньо і супроводжувану офіційною гарантією від виробників. Щоб вибрати полотенцесушитель Інстал Проджект водяний або електричний, з терморегулятором, таймером або без них, скористайтеся фільтрами в правому сайт-барі. Якщо потрібна допомога фахівця, телефонуйте нам по одному з вказаних телефонів. Замовляйте рушникосушки Instal Projekt за доступною ціною і з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Львів та інші міста України!