Компанія Irsap була заснована в 1963 в місті Аркуа Полезіне, Італія. Через три роки був випущений радіатор TESI - фірма Irsap стала першопрохідцем, передбачивши популярність трубчастих радіаторів в Італії. У 1981 році компанія випустила перший полотенцесушитель для ванної кімнати. З тих пір радіатори і рушникосушки Irsap йдуть в авангарді італійського обладнання для обігріву приміщень.
Кожен виріб на заводі піддається випробуванню високим тиском, а лазерне зварювання гарантує герметичність і перешкоджає появі дефектів, які можливі при інших способах зварювання. Це, в свою чергу, дозволяє досягти рівномірного забарвлення продукції.
Возможноть роботи з низькотемпературним контуром опалення (температура води на вході в радіатор менше 55 ° C) дозволить досягти максимально ефективного обігріву приміщення при невисоких витратах енергії. Це досягається завдяки високому ККД радіаторів Irsap, що отримується за рахунок великої поверхні і специфічній формі, що забезпечує ефективну променисту тепловіддачу.
Тривалі дослідження в області конструкції радіаторів і співпраця з престижними студіями дозволяє проектувати радіатори, чия ефективність не поступається зовнішніми даними. Замовник має можливість підібрати одну з понад 500 тисяч різноманітних комбінацій модульних секцій, домігшись тим самим найбільш підходящого розміру і тепловіддачі для свого приміщення. Крім того, радіатори Irsap можуть бути виконані як в стандартних кольорах RAL, так і в спеціальних тематичних фарбуваннях Galileo, Leonardo і Michelangelo, що включають в себе комплектуючі, спеціально підібрані до радіатора і підходять за стилем.
Гарантія на всі радіатори і рушникосушки Irsap - 10 років
Каталог квітів і поверхонь Серії "Все включено"

клікніть по картинці для збільшення

jpg "onclick =" window.open (this.href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 850, height = 850 '); return false; ">