Радіатори Kermi виробництва Німеччини - це висока якість, абсолютна надійність, прекрасний зовнішній вигляд, зручність експлуатації. Вироби Kermi дуже популярні в багатьох європейських країнах, в тому числі і в Україні. Радіатори і полотенцесішітелі виготовляються з листової сталі St 12.03, мають рівну глянсову поверхню. Обробка поверхні проводитися фосфатом заліза, з подальшим ґрунтуванням методом катафорезу. Поверхні радіаторів і комплектуючих покриті порошковим лаком, який не виділяє шкідливих речовин. Колір білий WIE (RAL 9016)
Радіатори Kermi можна використовувати з будь-яким джерелом тепла, як для однотрубних, так і для двотрубних систем опалення. Вони поставляються упакованими в термоусадочну плівку і захищені від пошкоджень прокладками по кутах. У комплекті до кожного радіатора поставляється - комплект настінного кріплення, кран Маєвського, заглушка, а також для радіаторів з нижньою підводкою в комплекті вбудований термоклапан.
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Kermi. Це означає, що вся продукція цього виробника (радіатори, рушникосушки і аксесуари до них), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Kermi.

Продукцію компанії Kermi можна придбати в нашому інтернет магазині «СантехІмпорт». Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни.