Рушникосушки й радіатори Laris

Рушникосушки Laris

Електричні і водяні рушникосушки Laris - затребувана продукція не тільки на українському, а й на міжнародному сантехнічному ринку. Однойменна компанія була заснована ще в 1995-му році. За чверть століття свого існування вона перетворилася в одного з найбільших виробників сталевих нержавіючих виробів в країні. Під торговою маркою випускаються радіатори, рушникосушки, а також комплектуючі для басейнів, сходів та ін.

У фірми є власне виробництво, оснащене функціональним обладнанням. В організації працюють дипломовані фахівці високої кваліфікації. При виготовленні продукції використовується якісна нержавіюча сталь різних типів. Всі вироби, що сходять з конвеєра, піддаються обов'язковій перевірці ВТК. А модельний ряд товарів регулярно поповнюється новими лінійками. Завдяки цьому ви можете замовити рушникосушки Ларіс, які відмінно впишуться як в особливості інтер'єру ванної кімнати, так і в можливості сімейного бюджету.

Рушникосушки Laris в Києві

На даній сторінці онлайн-каталогу ви можете вигідно придбати радіатори та сушки:

  • Пристінні і кутові.
  • Водяні (проточні) і електричні.
  • З квадратним і круглим перетином труб.
  • З нержавіючої сталі, чавуну, біметалу, алюмінію, міді, латуні, скла.
  • З робочим тиском від 6 до 11 і більше атмосфер.
  • Потужністю 200-2000 і більш ват.
  • Тепловіддачею 200-2000 і більш ват.
  • Білі, кольорові, бронзові, золотисті, латунні, сатинові, хромовані і в інших кольорах.
  • Укомплектовані терморегулятором, таймером, Теном, краном Маєвського або вентильним, наборами заглушок, кріплень і аксесуарів.

Сушки для рушників водяні або електричні з терморегулятором Ларіс представлені в різних розмірах, формах, конструктивних варіантах. Вертикальні і горизонтальні, геометрично правильні і асиметричні, в сучасному, класичному, ретро та інших дизайнерських рішеннях. Крім радіаторів ви також можете замовити аксесуари і комплектуючі до них: кріплення, заглушки, ТЕНи, терморегулятори, таймери і ін.

Рушникосушки Laris в Одесі - купити в СантехІмпорт

Ми поставляємо продукцію даного бренду безпосередньо від виробника і є авторизованої точкою її реалізації в Україні, що підтверджується офіційним сертифікатом. Всі вироби супроводжуються багаторічною гарантією від виробника. Якщо ви хочете купити полотенцесушитель Ларіс з таймером, терморегулятором або без них, без зволікань вибирайте підходящу модель на даній сторінці нашого сайту і оформляйте онлайн-замовлення з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Львів, а також інші міста України!