Італійська компанія Margaroli існує з 1949 року. Почавши виробництво полотенцесушителей в 2000 році, на сьогоднішній день Margaroli є одними з лідерів європейського ринку. Всі вироби виготовлені з сантехнічної латуні і сооветствуют міжнародним стандартам якості, що підтверджує наявність сертифіката CERT- 06124-2000-AQ-TRI-SINCERT.
Всі рушникосушки Margaroli проектуються у власному конструкторському відділі і проходять ретельний інструментальний і візуальний контроль на всіх стадіях виробництва. Завдяки цьому компанія Margaroli представляє найширший спектр розмірів і форм, який дозволить підібрати полотенцесушитель, що задовольняє не тільки своїми функціональними характеристиками, але і прикрашає будь-який інтер'єр своїм витонченим дизайном. Виробник пропонує продукти великий асортимент додаткових аксесуарів (полиць, власників для рушників, гачків для халатів і ін.), Що дозволяють підвищити зручність використання рушникосушки. Також можливо ізвотовленіе рушникосушки із заданими замовником розмірами.
Компанія Margaroli призводе водяні і електричні рушникосушки, які можуть бути обладнані як електрошнуром з виделкою, так і встановлені з використанням прихованого електричного з'єднання (BOX). За замовчуванням BOX встановлюється праворуч, але можливо замовити полотенцесушитель з BOX'ом, встановленим зліва.
Для деяких водяних полотенцесушителей можливо замовити комбінований варіант.
Основні характеристики полотенцесушителей Margaroli:
Робочий тиск - до 8 атм
Обпресувальні тиск - 10,4 атм
Максимальна температура теплоносія - 110С
Крім стандартної хромованої обробки можливі варіанти різних колірних конфігурацій з використанням високоміцних епоксидних покриттів.