Рушникосушки й радіатори Mario

Сушки для рушників Mario

 

Рушникосушки Маріо відносяться до числа найбільш популярних виробів своєї категорії в Україні. Це обумовлено низкою факторів. По-перше, радіатори даного бренду характеризуються дійсно високою якістю, що пояснюється високотехнологічністю їх виробництва і застосуванням першокласного сировини. По-друге, завод працює в Україні і покупка його продукції - вагомий патріотичний крок. По-третє, модельний ряд компанії постійно розширюється, що дозволяє клієнтам вибирати сушки для рушників на будь-який смак.

 

Організація має в своєму розпорядженні власним виробництвом. Її цеху розміщені у Вінницькій області і займають більше 10 000 м.кв площі. Вони оснащені функціональними сучасним обладнанням для виготовлення та тестування виробів на всіх етапах. У компанії працюють досвідчені фахівці і діє відділ підвищення кваліфікації персоналу різних рівнів. Під торговою маркою випускаються електричні та водяні рушникосушки Mario, а також аксесуари, комплектуючі до них і інша сантехнічна продукція.

 

Рушникосушки Mario в Одесі

 

В даному розділі нашого інтернет-магазину ви можете вибрати сушки і радіатори:

 

  • Електричні і водяні (проточні).
  • Кутові і пристінні.
  • З круглим і квадратним перетином труб різного діаметру.
  • Сталеві, мідні, латунні, алюмінієві, чавунні, біметалічні, скляні.
  • З тепловіддачею 200-2000 Вт і більше.
  • Потужністю 200-2000 Вт і більше.
  • З робочим тиском 6-11 атмосфер і більше.
  • У комплектації з Теном (теплонагревательного елементом), терморегулятором, таймером, вентильним або краном Маєвського, а також кріпленнями, заглушками і аксесуарами.
  • У білому, кольоровому, хромованому, сатиновій, латунном, золотистому, бронзовому і інших відтінках.

 

Ви можете купити рушникосушки Mario різних розмірів і конфігурацій: габаритні, середні і компактні, в симетричних і асиметричних формах, суцільнолиті і з рухомими елементами. Також в каталозі представлені комплектуючі до радіаторів: теплонагревательного елементи, крани, набори кріплень і заглушок.

 

Сушки для рушників Mario в Києві - купити в СантехІмпорт

 

Наш магазин є авторизованої точкою продажу продукції торгової марки «Маріо». А це значить, що всі вироби є оригінальними і завезені безпосередньо зі складів заводу-виготовлювача. Товари поставляємо в фірмових упаковках, з комплектом технічної документації та офіційною гарантією від виробника. Якщо ви хочете вигідно купити полотенцесушитель Маріо електричний або водяний з терморегулятором, таймером або без них, вибирайте підходящу модель і оформляйте замовлення з доставкою до Харкова, Дніпро, Одесу, Львів, Київ та інші міста України!