Компанія Навин (Україна, місто Біла Церква) виробляє рушникосушки вже більше 15 років. В асортимент продукції марки Navin входять вироби найбільш затребуваних форм і розмірів. В асортимент продукції Navin входять водяні і електричні рушникосушки. Електричні рушникосушки мають високий клас захисту (IP-44) і вологозахищену вилку, гарантійний термін служби складає 36 місяців.
Крім того, деякі моделі водяних полотенцесушителей можуть бути переобладнані в комбіновані, що дозволить включати їх у випадках, коли центральне опалення не працює.
Водяні полотенцесушителі Navin виробляються з нержавіючої сталі і з міді. Мідні рушникосушки виготовляються з труб німецької фірми SANCO®, а їх внутрішня поверхня покривається антикорозійним складом. Завдяки цьому вони володіють більшою теплопровідністю, ніж сталеві, і практично не схильні до корозії. Підтверджуючи це, фірма Navin надає десятирічну гарантію на рушникосушки з міді.
Рушникосушки Navin можуть мати хромовану поверхню або бути покриті полімерною емаллю будь-якого кольору з каталогу (за замовчуванням колір білий). На окрему увагу заслуговує дизайнерський полотенцесушитель Navin Кристал зі скляною панеллю. На його поверхню може бути нанесений однотонний колір з каталогу RAL або будь-який обраний замовником зображення.
Фірма Navin виробляє рушникосушки як економ, так і преміум-класу, але абсолютно всі моделі проходять контроль з використанням найсучаснішого обладнання. Тому, незалежно від ціни виробу, компанія гарантує бездоганну якість своєї продукції.