рушникосушки Paladii

Купити полотенцесушитель Paladii - розумне рішення, якщо вам потрібне якісне, надійне, довговічне і стильне сантехнічне пристосування, яке дозволить не тільки зручно сушити рушники, а й забезпечить ефективний обігрів ванної кімнати. Продукція даного бренду випускається однойменною українською компанією, яка входить в когорту провідних виробників вітчизняних сантехнічних товарів.

Заводи організації розташовані в Україні. Однак вони оснащені функціональними закордонним обладнанням. При цьому у виробництві фірма використовує переважно імпортну сировину - зокрема, нержавіючу сталь від європейських фабрик. Всі вироби, що сходять з конвеєрних ліній, піддаються двоетапної перевірки ВТК. Ось чому дизайнерські рушникосушки Паладі характеризуються надійністю, функціональністю, довговічністю. Приємний момент і в тому, що вони представлені у великому дизайнерському різноманітності.

Рушникосушки Paladii в Одесі

Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент сушарок для рушників і радіаторів різних конфігурацій:

  • Тип монтажу: кутові і пристінні.
  • Перетин труб: круглі і квадратні.
  • Потужність: 200-2000 Вт і більше.
  • Тепловіддача: 200-2000 Вт і більше.
  • Робочий тиск: 6-11 атмосфер і більше.
  • Матеріал виготовлення: скло, чавун, нержавіюча сталь, мідь, латунь, алюміній, біметал.
  • Тип: проточні (водяні) і електричні.
  • Колір: хромовані, сатинові, латунні, золотисті, білі, кольорові.
  • Комплектація: таймер, терморегулятор, ТЕН, вентильний або кран Маєвського, кріплення, заглушки, аксесуари.

Ви можете купити рушникосушки Паладі в Харкові або будь-якому іншому місті України в кілька кліків на нашому сайті. На вибір доступні вироби різних конфігурацій: габаритні і компактні, вертикальні і горизонтальні, в класичному і оригінальному виконанні. Крім радіаторів ми також реалізуємо комплектуючі до них: Тени, терморегулятори, таймери, заглушки, кріплення і ін.

Рушникосушки Paladii в Києві - купити в СантехІмпорт

Для замовлення відповідної моделі радіатора в ванну кімнату скористайтеся фільтрами в правому сайт-барі. При необхідності, ви можете отримати консультацію фахівця з вибору електричного або водяного полотенцесушителя Paladii, зателефонувавши нам по одному з вказаних телефонів. Замовляйте полотенцесушитель Паладі з таймером, терморегулятором або без них прямо зараз - і ми відправимо виріб до вас в будь-який регіон України!