Виробниче підприємство Radimax (ТОВ "ПП" РАДІМАКС ") знаходиться в столиці України - Києві. Його спеціальність - виробництво ексклюзивних чавунних радіаторів опалення. Radimax не є дилером будь-яких іноземних марок. Вони виконують повний виробничий цикл - від лиття чавуну до опресування і фарбування згідно з вашим замовленням.

Широкий асортимент моделей радіаторів Radimax в історичних стилях і багата палітра можливої обробки відкривають широкі можливості для дизайнера. За замовчуванням всі радіатори Radimax покриті тільки ґрунтовкою.   Фарбування і патинування виробляються за додаткову плату вручну із застосуванням високоякісних матеріалів. Можливі кольори патини: состаренное золото, мідь, срібло, бронза. Вельми цікава двоколірна фарбування (це фарбування з набиванням виділеного орнаменту другим кольором).

Компанія Radimax виробляє також запірну арматуру в відповідних стилях, крани художньої роботи з латуні і чавунні фонтанчики. Всі вироби виконуються з сировини високої якості. Якщо у вас виникли будь-які питання щодо продукції Radimax - ви можете отримати повну консультацію у нашого менеджера.