Російська компанія ТОВ «Сунержа» була заснована в 1996 році. Почавши як об'єднання ентузіастів, компанія поступово обзавелася власним конструкторським бюро і відділами по роботі зі споживачами, активно взаімодествуя з покупцями і вдосконалюючи продукцію в соответвуют з їхніми побажаннями. Крім того, компанія розробляла і впроваджувала власні технології виробництва, які зробили їх продукцію унікальною.

Оскільки основним споживачем продукції був російський ринок, рушникосушки і радіатори Сунержа були спочатку спроектовані для вітчизняних систем водопостачання та опалення з їх агресивного хімічного середовищем. Головним пріоритетом компанії стало виготовлення якісних виробів. Однак поступово інтерес російських споживачів зріс до оригінальних дизайнерських рішень. Розвиваючи цей напрямок, компанія Сунержа досягла високих результатів, створивши серії полотенцесушителей, які об'єднують в собі елегантний дизайн і практичність.
Крім особливостей конструкції, рушникосушки Сунержа виділяються ще і кольоровою гамою. Компанія виробляє як радіатори з поверхнею без покриття, що представляє із себе поліровану нержавіючу сталь, з якої зроблено виріб, так і радіатори оригінальних кольорів: чорний хром, хамелеон, мідь. Крім того, в асортимент продукції Сунержа входять рушникосушки популярних кольорів: золото, зістарена бронза, сатин і ін. Кожен виріб додатково комплектується перехідними куточками з нержавіючої сталі відповідного кольору.
Можливі кольори полотенцесушителей Сунержа
(за додаткову плату)

збільшення картинки при натисканні

За детальною інформацією звертайтеся до менеджера.