рушникосушки Terma

 

Дизайнерські рушникосушки Терма - справжня знахідка, якщо при виборі сантехнічних виробів ви приділяєте увагу не тільки їх якістю, функціональністю, але і зовнішнім виглядом. Польська компанія розпочала свою діяльність в 1991-му році. За майже 30 років існування вона увійшла до групи найбільш авторитетних виробників сантехнічного та опалювального обладнання в східній Європі. Організація у своєму розпорядженні власні цехами і контролює виготовлення продукції на всіх етапах.

 

Оскільки фірма працює в європейському регіоні, якість її товарів повністю відповідають міжнародним стандартам ISO та вимогам еко-безпеки ЄС. А це значить, що всі електричні та водяні рушникосушки Terma виготовляються з якісної сировини, проходять обов'язкову перевірку і тому характеризуються надійністю, довговічністю, функціональністю. Не забуває виробник і про дизайнерському аспекті. Тому з року в рік під цією торговою маркою випускаються нові моделі радіаторів.

 

Рушникосушки Terma в Одесі

 

Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент радіаторів і сушарок для рушників:

 

  • Водяні (проточні) і електричні.
  • Для кутового і пристенного монтажу.
  • Потужністю 200-2000 Вт і більше.
  • Тепловіддачею 200-2000 Вт і більше.
  • З робочим тиском 6-11 атмосфер і більше.
  • З алюмінію, міді, латуні, нержавіючої сталі, чавуну, скла.
  • В хромованому, сатиновій, золотистому, латунном, білому та інших колірних рішеннях.
  • У комплектації з Теном, терморегулятором, таймером, вентильним або краном Маєвського, заглушками, кріпленнями, аксесуарами.
  • З круглим або квадратним перетином труб.

 

Водяні і електричні рушникосушки Терма з таймером, терморегулятором і без них представлені у великій різноманітності. Вони доступні в різних формах, розмірах, конструктивних варіантах. Ви легко зможете підібрати для себе ретро, класичну або сучасну модель, враховуючи особливості інтер'єру. Також в асортименті представлені аксесуари та комплектуючі до радіаторів: Тени, терморегулятори, таймери, набори заглушок, кріплень та ін.

 

Рушникосушки Терма в Харкові - купити в СантехІмпорт

 

Ми завозимо продукцію даного бренду безпосередньо зі складів виробника в Польщі. Тому ручаємося за її справжність і високу якість. Всі вироби поставляються з офіційною гарантією від виробника. Якщо ви хочете купити полотенцесушитель Terma в Києві або будь-якому іншому місті України, вибирайте підходящу модель на даній сторінці онлайн-каталогу та оформляйте замовлення вже сьогодні. А якщо вам потрібна допомога фахівця, телефонуйте в «СантехІмпорт» по одному із зазначених телефонів прямо зараз!

Таблиця кольорів з каталогу RAL Таблиця спеціальних квітів