Рушникосушки Zehnder

 

Водяний або електричний полотенцесушитель Zehnder - уособлення воістину високої якості, втіленого в побутовій сантехніці. Історія компанії бере свій початок в Німеччині ще в 1895-му році. Однак до виготовлення радіаторів організація приступає тільки в другій половині 20-го століття. Правда, за рахунок багаторічного досвіду, наявності команди професіоналів і налагодженого виробництва вона швидко стає одним з лідерів німецького ринку в своїй сфері. І до 1990-х років ТМ «Зендер» міцно обгрунтовується в когорті кращих світових виробників сантехнічних та опалювальних систем.

 

Дизайнерські рушникосушки Зендер заслужили високу популярність в десятках країн на п'яти континентах. І це цілком обгрунтовано. По-перше, усі товари бренду виготовляються з високоякісної сировини на функціональному устаткуванні і із застосуванням передових технологій. По-друге, кожна модель, яка сходить з конвеєра, піддається обов'язковому тестуванню ОТК. По-третє, в команді працюють кваліфіковані дизайнери, регулярно пропонують нові варіанти оформлення радіаторів для задоволення динамічно мінливого попиту споживачів.

 

Рушникосушки Zehnder в Києві

 

В даному розділі нашого онлайн-каталогу ви можете швидко і вигідно замовити сушарки для рушників і радіатори:

 

  • Пристінні і кутові.
  • З круглим і квадратним перетином труб.
  • З нержавіючої сталі, чавуну, біметалу, алюмінію, латуні, міді, скла.
  • У білому, кольоровому, золотистому, латунном, сатиновій, хромованому і інших відтінках.
  • У комплектації з краном Маєвського або вентильним краном, терморегулятором, таймером, Теном, заглушками, наборами кріплень, аксесуарами.
  • З діапазоном робочого тиску від 6 до 11 і більше атмосфер.
  • Потужністю від 200 до 2000 ват і більше.
  • Тепловіддачею від 200 до 2000 ват і більше.
  • Проточні (водяні) і електричні.

 

Водяні і електричні рушникосушки Зендер з терморегулятором, таймером або без них доступні в різних варіантах виконання: вертикальні і горизонтальні, габаритні і компактні, геометрично правильні і асиметричні. Широке дизайнерське різноманітність дозволяє вам легко підібрати оптимальну модель для свого інтер'єру. На додаток до радіаторів також представлені комплектуючі: крани, ТЕНи, терморегулятори, таймери, кріплення, заглушки тощо.

 

 

Рушникосушки Zehnder в Одесі - купити в СантехІмпорт

 

Пропонуємо вашій увазі великий вибір опалювальної і сантехнічної продукції відомого німецького бренду. Для швидкого пошуку підходящої моделі скористайтеся фільтрами в сайт-барі справа. При необхідності, телефонуйте нам по одному з вказаних телефонів для отримання безкоштовної консультації фахівця. Щоб купити полотенцесушитель Zehnder за доступною ціною, вибирайте відповідний товар і оформляйте онлайн-замовлення з доставкою до Харкова, Дніпро, Одесу, Львів, Житомир, Київ та інші міста України!

 
Стандартний колір - білий (RAL 9016). Ви можете замовити полотенцесушитель або радіатор Zehnder в іншому кольорі з таблиць "Категорія 1" і "Категорія 2" за додаткову оплату.
За подробицями звертайтеся до наших менеджерів.
 
 
Категорія 1 Категорія 2