Посудомийні машини Bosch

Посудомийки Бош в Україні відносяться до числа найбільш поширених. Незважаючи на далеко не найнижчу вартість, техніка завоювала довіру тисяч сімей по всій країні. Основні фактори успіху машин даного бренду: висока функціональність, надійність, довговічність і привабливий зовнішній вигляд. Вироби виробляються німецьким концерном, заснованому ще в 1886-му році. Станом на сьогоднішній день торгова марка входить в ТОП-10 кращих виробників побутової, промислової і спеціальної техніки.

Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 150 країн по всьому світу. Назва бренду асоціюється з високою якістю, що цілком виправдовує маркування «зроблено в Німеччині». Середній термін служби посудомийних машин Бош становить 10-15 років. Вони відповідають нормам міжнародної стандартизації ISO і супроводжуються багаторічною гарантією від виробника. Завдяки великому дизайнерському різноманітності ви легко підберете для себе модель, яка ідеально впишеться в інтер'єр кухні.

Посудомийки Bosch в Одесі

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені машини для миття посуду:

  • Вбудовані і окремо стоячі.
  • Широкі, стандартні і вузькі.
  • Місткістю від 6 до 12 і більше комплектів посуду.
  • З електронним і механічним управлінням.
  • Потужністю 1000-1500 Вт і більше.
  • З класом енергоспоживання А +++, А ++, А +, А.
  • З дисплеєм і без нього.
  • Сріблясті, нержавіючі, білі, чорні, сірі, бежеві і в яскравих кольорах.

Моделі відрізняються між собою і набором опцій. Доступні окремостоячі і вбудовані посудомийні машини Бош з можливістю підключення до гарячого водопостачання, функцією відстрочки старту, режимами половинного завантаження, швидкого циклу, біо-режимом (еко). Виробник ретельно перевіряє всі робочі агрегати і електроніку. Тому кожен виріб торгової марки характеризується не тільки безперебійної функціональністю, але і максимальною безпекою.

Посудомийки Bosch в Києві - СантехІмпорт

З огляду на зростаючий попит на техніку німецького бренду, чимало постачальників реалізують під її виглядом дешевші аналоги. Щоб цього уникнути, купуйте машини для миття посуду тільки у перевірених продавців. Наш інтернет-магазин - авторизована точка продажу продукції Бош. Ми завозимо вироби безпосередньо зі складів виробника і тісно співпрацюємо з їх офіційними дистриб'юторами в Україні.

При виборі відповідної моделі використовуйте фільтри в правому сайт-барі. А якщо вам потрібна допомога фахівця, без зволікань телефонуйте нам по одному з вказаних телефонів і отримаєте безкоштовну консультацію. Замовляйте посудомийні машини Bosch з доставкою в Київ, Львів, Одесу, Миколаїв, Харків та інші міста країни в СантехІмпорт!