Посудомийні машини Brandt

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Brandt - це бренд в основі життя своїх клієнтів. Протягом десятиліть більшість французьких домогосподарств користувалися хоча б одним продуктом Brandt. З моменту свого створення Брандт переслідував одну просту місію: підтримувати споживачів протягом усього їхнього життя, пропонуючи їм інноваційні, корисні та актуальні продукти.

Ретельно аналізуючи споживчі звички, Брандт розробляє свою пропозицію, щоб відобразити зміну способу життя, нові типи житла і зростаюче екологічну свідомість.

Кожне нововведення Brandt відображає екологічну експертизу і ноу-хау бренду. Брандт прагне бути соціально відповідальним брендом, віддаючи пріоритет людських відносин, відповідним інновацій та довговічності продукції, в той же час значно обмежуючи вплив своєї продукції на навколишнє середовище.

Полегшення повсякденному житті за рахунок пропозиції обладнання, що відповідає потребам споживачів, є ключовою частиною фірмового стилю. Будучи піонером в своїх інноваціях, Брандт часто виділяється серед конкурентів своїми технологічними досягненнями (такими як автоматична змінна ємність, автоматичний розподіл дозованого миючого засобу і система рециркуляції води Water Saver). Все це - відчутні і значущі приклади щирого бажання Брандта скоротити споживання енергії, води та залишків миючих засобів.

Будь то прання, приготування їжі або охолодження - багато продуктів Брандта займають перші місця в списках продажів на протязі десятиліть. Вони відзначили життя минулих і справжніх поколінь і будуть продовжувати робити це для майбутніх поколінь. Brandt - один з улюблених брендів Франції.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Тип

Вбудована
Та, що стоїть окремо

Розмір (см)

Широка 90
Стандарт 60
Вузька 45

К-ть комплектів посуду

До 6
Від 7 до 11
Більше 12

Тип управління

Електронне
Механічне

Колір

Нержавіюча сталь
Сріблястий
Помаранчевий
Зелений
Червоний
Рожевий
Бежевий
Чорний
Блакитний
Білий

Клас енергоспоживання

А+++
А++
А+
А

Потужність (Вт)

До 1000
Від 1001 до 1500
Понад 1501

Функції

Режим половинного завантаження
Дисплей
Можливість підключення до гарячої води
Відстрочка старту
Режим швидкого циклу
Біо (еко) режим

Рівень шуму (Дб)

До 40
Від 41 до 50
Понад 50

Враховувати заказний товар