Посудомийні машини Franke

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

  Посудомийні машини Franke

Посудомийні машини Франке - побутова техніка швейцарського якості. Маркування «зроблено в Швейцарії» говорить сама за себе. Продукція даної торгової марки асоціюється з високою якістю, надійністю, довговічністю і функціональністю. Компанія є великим гравцем на світовому ринку електротехніки переважно побутового призначення. До складу концерну входить більше 85 виробничих підрозділів і півсотні офіційних представництв, розташованих в десятках країн по всьому світу.

Виробник приділяє пріоритетну увагу якості своїх виробів. Однак дизайнерський аспект теж не залишається осторонь. Лінійка товарів бренду щорічно збільшується. При цьому фахівці організації не тільки аналізують ринкові тренди, але і враховують відгуки своїх клієнтів. Ось чому посудомийки Франке, в Одесі, Києві та інших містах України представлені в нашому інтернет-магазині, постійно удосконалюються і знаходять все більшу популярність.

Посудомийки Franke в Україні

У нас ви знайдете машини для миття посуду:

  • Місткістю на 6-12 і більше комплектів посуду.
  • Широкі, стандартні, вузькі.
  • Вбудовані і окремо стоячі.
  • З електронним і механічним управлінням.
  • З дисплеєм і без нього.
  • Потужністю від 1000 до 1500 Вт і більше.
  • З класом енергоспоживання А +++, А ++, А +, А.
  • Чорні, сірі, білі, бежеві, сріблясті, нержавіючі, кольорові.

Відрізняються окремостоячі і вбудовані посудомийні машини Franke не тільки технічними характеристиками, але і функціоналом. Доступні моделі з режимами половинного завантаження, швидкого циклу, біо-режимом (еко), опціями підключення до гарячого водопостачання, відстрочки старту. Завдяки великому вибору стилів оформлення ви легко підберете техніку, яка ідеально впишеться в інтер'єр вашої кухні.

Посудомийки Франке в Києві - СантехІмпорт

Попит на продукцію швейцарського бренду стабільно зростає, адже її якість відоме у всьому світі. Щоб не потрапити на прийом недобросовісних постачальників, що реалізують більш дешеві аналоги під цією торговою маркою, замовляйте техніку тільки у надійних продавців. Наш інтернет-магазин є авторизованої точкою продажу виробів Франке в Україні, що підтверджується офіційним сертифікатом.

Кожен товар ми поставляємо в оригінальній упаковці, з повним комплектом технічної документації та гарантійним талоном від виробника. Щоб швидко перейти до посудомийної машини Franke скористайтеся фільтрами в правому сайт-барі. А якщо потрібна допомога фахівця, телефонуйте нам по одному з вказаних телефонів. Замовляйте функціональну і довговічну кухонну техніку в СантехІмпорт з доставкою в будь-який регіон України!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Тип

Вбудована
Та, що стоїть окремо

Розмір (см)

Широка 90
Стандарт 60
Вузька 45

К-ть комплектів посуду

До 6
Від 7 до 11
Більше 12

Тип управління

Електронне
Механічне

Колір

Нержавіюча сталь
Сріблястий
Помаранчевий
Зелений
Червоний
Рожевий
Бежевий
Чорний
Блакитний
Білий

Клас енергоспоживання

А+++
А++
А+
А

Потужність (Вт)

До 1000
Від 1001 до 1500
Понад 1501

Функції

Режим половинного завантаження
Дисплей
Можливість підключення до гарячої води
Відстрочка старту
Режим швидкого циклу
Біо (еко) режим

Рівень шуму (Дб)

До 40
Від 41 до 50
Понад 50

Враховувати заказний товар