Pyramida - велика міжнародна компанія, яка виробляє побутову техніку для дому. Вихід компанії на ринок Східної Європи відбувся в 2006 році. Посудомийні машини Pyramida встановлюються прямо в кухонні меблі. Цей різновид моделей бренду виділяється дуже низьким рівнем шуму. Для очищення 9-12 комплектів посуду знадобиться всього один цикл роботи (приблизно 40 хвилин) посудомийної машини Pyramida. Посудомийна вбудована машина дуже економно витрачає воду і засоби для миття посуду. Ось деякі корисні особливості посудомийні машин Pyramida:

  • Відтепер дізнатися про те, чи йде процес мийки, стало набагато простіше. У посудомийних машинах преміум-класу є оптичний індикатор роботи: поки програма не завершена, на підлозі перед дверцятами посудомийки буде видна крапка, що світиться, яка блимне 8 разів і згасне після закінчення процесу миття.
  • Світлодіодна лампа розташована у внутрішній камері посудомийної машини. Це істотно полегшує завдання розвантаження чистого посуду в умовах поганої освітленості, ввечері, вночі.
  • Коли посудом завантажена тільки одна з кошиків, то оптимальним рішенням стане функція «Альтернативна завантаження», що дозволяє вибирати, який саме розприскувач буде включений. Завдяки обраній програмі витрата води і електрики знизиться, а ефективність підвищиться на 9%, в порівнянні з моделями з можливістю половинного завантаження.
  • Вибір функцій здійснюється за допомогою сенсорної системи управління. Індикатори вибраних налаштувань і час мийки буде видно на дисплеї на дверцятах.
  • Програма миття посуду буде запущена тоді, коли вам зручно: вночі, поки тарифи на воду мінімальні, або днем, поки вас немає вдома. Виберіть час відкладеного старту: від 1 до 24 годин.
  • Одне з унікальних якостей посудомийних машин Pyramida - антибактеріальна обробка посуду при температурі 70˚C (інтенсивний режим). Вбудований датчик чистоти води розпізнає наявність в воді дрібних частинок забруднень і автоматично коригує тривалість циклу і обсяг витраченої води.
  • Модель оснащена системою AquaStop. У разі навіть невеликий течі або пошкодження шланга, система автоматично блокує подачу води. Таке технологічне рішення робить посудомийки Pyramida безпечними.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Тип

Вбудована
Та, що стоїть окремо

Розмір (см)

Широка 90
Стандарт 60
Вузька 45

К-ть комплектів посуду

До 6
Від 7 до 11
Більше 12

Тип управління

Електронне
Механічне

Колір

Нержавіюча сталь
Сріблястий
Помаранчевий
Зелений
Червоний
Рожевий
Бежевий
Чорний
Блакитний
Білий

Клас енергоспоживання

А+++
А++
А+
А

Потужність (Вт)

До 1000
Від 1001 до 1500
Понад 1501

Функції

Режим половинного завантаження
Дисплей
Можливість підключення до гарячої води
Відстрочка старту
Режим швидкого циклу
Біо (еко) режим

Рівень шуму (Дб)

До 40
Від 41 до 50
Понад 50

Враховувати заказний товар