Посудомийні машини Whirlpool

 
Роком народження торгової марки Whirlpool є 1911. Тоді в штаті Мічиган був заснований концерн, який довгий час успішно діяв на території США. З 1989 року, після виходу на європейський ринок, продукція марки Whirlpool зуміла зайняти лідируючі позиції в Європі в сфері великої побутової техніки. З 1990 року концерн належить італійській компанії.
 
Заводи Whirlpool розміщуються в 13 країнах світу. Велика частина кухонної техніки виготовляється в Польщі і Італії. Продажі здійснюються на території більш ніж 140 країн. Інженерам концерну належить чимала кількість технічних інновацій, які використовуються при виробництві виробів Whirlpool, які полегшують роботу з ними і роблять їх експлуатацію більш безпечною і тривалої.
 
В асортимент продукції Whirlpool входять посудомийні і пральні машини, холодильники, витяжки, духові шафи, варильні поверхні (як газові, так і індукційні), мікрохвильові печі. Це можуть бути як вироби з надійними і простими механічними датчиками, так і оснащені інтерактивним ЖК дисплеєм побутові прилади з безліччю додаткових функцій. Вбудована пам'ять дозволяє зберігати вибрані настройки або використовувати стандартні програми.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Тип

Вбудована
Та, що стоїть окремо

Розмір (см)

Широка 90
Стандарт 60
Вузька 45

К-ть комплектів посуду

До 6
Від 7 до 11
Більше 12

Тип управління

Електронне
Механічне

Колір

Нержавіюча сталь
Сріблястий
Помаранчевий
Зелений
Червоний
Рожевий
Бежевий
Чорний
Блакитний
Білий

Клас енергоспоживання

А+++
А++
А+
А

Потужність (Вт)

До 1000
Від 1001 до 1500
Понад 1501

Функції

Режим половинного завантаження
Дисплей
Можливість підключення до гарячої води
Відстрочка старту
Режим швидкого циклу
Біо (еко) режим

Рівень шуму (Дб)

До 40
Від 41 до 50
Понад 50

Враховувати заказний товар